Zejména pro fotbalisty a příznivce chrudimského týmu není tato situace nejpříjemnější. Vždyť v minulé sezoně jako nováček jasně ve třetí nejvyšší soutěži kralovali a tentokrát jsou zatím skoro opačném pólu tabulky. Faktem je, že jejich dosavadní bilanci nepříznivě ovlivňují nepříznivé závěry zápasů.

Zatímco na úvod ve Vltavíně brankář Mrázek zachránil bezbrankovou remízu zneškodněním penalty, tak v dalších dvou utkáních byli v nastaveném čase „okradeni" dvěma nováčky. Nejprve v 93. minutě vyrovnal Převýšov na 1:1 a ve Strakonicích domácí otočili v nastavení skóre dokonce dvěma trefami na 2:1 ve svůj prospěch.

„Chrudimáci, šetřete naše nervy a rozhodujte zápasy dříve než v samotném závěru," zní unisono vzkaz od místních fanoušků. Věřme, že si to fotbalisté MFK vezmou k srdci.

A ještě stručně k sobotnímu soupeři. FC Písek na úvod sezony remizoval doma se Spartou B 0:0, pak prohrál na hřišti nováčka v Horních Měcholupech 3:1 a minulý zápas se Jihočechům vůbec nepovedl. Vždyť doma podlehli ambiciózním Kunicím 0:4. Z pohledu chrudimských aktérů by nebylo špatné, kdyby tento trend píseckých výsledků pokračoval, ale spíše lze očekávat „velký třesk"…

Proto by v vsobotu měli chrudimským fotbalistům pomoci i místní fanoušci!