Chomutov – Chrudim 1:1

Fakta – branky: 82. Tafat – 81. Holub. Rozhodčí: Koval (Praha). ŽK: 2:0. Diváci: 450. Poločas: 0:0. FC Chomutov: Zaťko – Klimpl, Hyneš, Vait, Tafat – Kwame, Szmek, Pikl (87. Kaplan), Herák – Dolejška, Klimeš. MFK Chrudim: Mrázek – Drahoš, Linhart, Radouš, Adámek – Jarosz (76. Luptovský), Kesner, Vladyka, Vodrážka, Dostálek (89. Mastík) – Holub (89. Vácha).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Je to pro nás ztráta dvou bodů. Byli jsme aktivnější, vytvořili si 6 – 7 velmi dobrých šancí, ale využili jen jednu. Soupeř srovnal jedinou ránou na bránu, zato byla parádní. Podali jsme dobrý výkon, soupeře jsme jinak k ničemu vážnějšímu nepustili.

Zdroj: Youtube

Domažlice – Převýšov 3:3

Fakta – branky: 39. Braun, 50. z pen. Mužík, 78. Bezděk – 28. Jos. Dvořák, 67. Petřík, 76. Jan Dvořák. Rozhodčí: Henych (Mariánské Lázně). ŽK: 1:1. Diváci: 320. Poločas: 1:1. Jiskra Domažlice: Houdek – Knakal, Mužík, Bauer, Mandous (41. Došlý) – Štípek (80. Leitl), Chocholoušek, F. Dvořák, Braun, Bárta – Krejčí (69. Bezděk). SK Převýšov: Zavřel – Franc, J. Novák, Černý, Špidlen – Jan Dvořák – Doležal (88. Hečko), Jos. Dvořák (46. P. Novák), Kopáč, Urbanec – Křelina (61. Petřík).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Podali jsme velmi dobrý výkon, klukům za něj děkuji. Domácí byli v první půli lepší, přesto jsme šli do vedení. Hned po změně stran jsme inkasovali penalty, což nám paradoxně pomohlo. Po zbytek zápasu jsme byli aktivnější, měli jsme i více šancí. Je jen škoda, že jsme ještě nějakou neproměnili."

Další výsledky – 26. kolo: Kladno – Vltavín 1:2, Karlovy Vary – Kunice 3:0, Hlavice – Kolín 0:1, Zápy – Strakonice 1:0, Č. Lípa – Písek 2:1, Králův Dvůr – Sparta Praha B 1:3, Roudnice n. L. – H. Měcholupy 1:2.