Proto jako blesk z čistého nebe zapůsobila skutečnost, že byl trenér tohoto úspěšného týmu Pavel Jirousek při úterním tréninku odvolán a druhou část tréninkové jednotky už vedl chrudimský mecenáš Ivan Hoffmann, který se významně podílel na letošním sloučení klubů AFK a SK Chrudim!

Už jste rozdýchali tuto „horkou“ informaci? Jestli ne, tak vše uveďme na správnou míru. Odvolávat takto úspěšného kouče by byl holý nesmysl a v této souvislosti by se dalo uvažovat o zápisu do Guinnessovy knihy rekordů. Celá záležitost měla mnohem prozaičtější vysvětlení. Zmíněný Ivan Hoffmann totiž pozval hráče a realizační tým MFK Chrudim na oslavu svých říjnových 71. narozenin. Ke gratulaci se přidává i naše redakce!

Při tomto příjemném posezení v restauraci U Vodojemu byla znát dobrá pohoda, která pochopitelně v klubu při spanilé podzimní jízdě panuje. A spokojenost je plně na místě. Vždyť chrudimští fotbalisté v letošním kalendářním roce ještě neprohráli ani jeden mistrovský zápas (k nynějším jedenácti v ČFL je třeba přičíst i 14 v jarní části divize)! Ale že by měli nějak nos nahoře? To ani náhodou.

„Je jasné, že každá série jednou skončí a potká to i nás. Jsme samozřejmě rádi, že se nám takhle daří a dokud to jde, tak si to musíme užívat. Pravá síla mančaftu se však ukáže až v případě neúspěchů, jak se s nimi hráči dokážou vyrovnat,“ konstatoval vedoucí mužstva Jan Sládek, který si ovšem samozřejmě přeje, aby se týmu nezdary vyhýbaly co nejdéle. Úctyhodnou šňůru zápasů bez porážky se MFK pokusí natáhnout v neděli v Domažlicích

Hodnocení sobotního zápasu MFK Chrudim - Vltavín Praha.
Zdroj: Youtube
Sedí při utkání na lavičce a přesto hrají důležitou roli? O koho jde? Podívejte se.
Zdroj: Youtube