Admira - Převýšov 0:0

Fakta - rozhodčí: Janíček (Dešná u Dačic). ŽK: 2:3. Diváci: 345. Admira Praha: Víšek - Mamurov, Martinic, Brůžek, Paťha (80. Jackl) Majer, Mošna, Snop, Zahálka (80. Kokoška) Kurek, Birma. SK Převýšov: Koubek - Veselka, Jarkovský, Hock (64. Černý), Špidlen Jan Dvořák Doležal (72. Novák), Jos. Dvořák (46. Rezek), Halilovič, Voltr (46. Urbanec) Sedláček.

Jan Kraus, trenér Převýšova: „V první půli jsme podali špatný výkon. Bylo to bez pohybu. Nedostali jsme se k pořádné střele. Po přestávkové rozpravě jsme do druhé části vstoupili dobře. Měli jsme několik šancí, dvakrát jsme nastřelili břevno. Na druhou stranu nás podržel brankář Koubek, který chytil penaltu."

Karlovy Vary - Chrudim 3:3

Západočeši v 73. minutě vedli už 3:0, avšak hosté díky drtivému závěru alespoň skóre srovnali.

Fakta - branky: 3. Nerad, 55. Šollar, 73. Geňo z pen. 74. Vácha, 82. Holub z pen., 90+1. Kesner. Rozhodčí: Váňa (Praha). ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (45. Špírek). Diváci: 150. Poločas: 1:0. 1. FC Karlovy Vary: Arkenberg Jankovský (67. Staněk), Hruška, Ivasko (53. Altman), Špírek, Řezáč (46. Šollar), Tůma, Nerad, Plechatý (69. Hudec), Hucl, Geňo. MFK Chrudim: Mrázek Štěpánek, Linhart (59. Vácha), Radouš, Adámek Jarosz (46. Holub), Řezníček (27. Nadrchal), Vladyka, Kesner, Mastík Vágner (67. Luptovský).

Zdroj: Youtube

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „V gólové přestřelce jsme alespoň vymazali tříbrankové manko. Škoda, že nám nebyl uznán jasný gól Luptovského."

Další výsledky 2. kolo: Chomutov - Domažlice 0:1, Kunice - Králův Dvůr 3:0, Čáslav - Sparta B 1:2, H. Měcholupy - Strakonice 2:4, Jirny - Zápy 2:1, Štěchovice - Meteor 3:0, Roudnice n. L. - Kolín 1:1.