H. Městec B – Vítanov 5:1

Jasná záležitost. Fakta – branky: Tiler 2, Salfický, Jandáček, Uttendorfský – Daniel. Rozhodčí: Svoboda. Diváků: 200. H. Městec B: Kocek – Vojtěch, Krejčík, Chytil, Utendorfský, Mach, Hamsa (Kápička), Zrůst (Celunda), Salfický, Tiler, Jandáček (Kocek ml.). Vítanov: Tichý – Jůn, Balek (Novák), Popelka, Jan Jůn, Novotný, Dalecký, Rakouš (Nosál), Kučera, Doležal, Neuwirth.

H. Bradlo –Miřetice 2:7

Zasloužené vítězství lídra tabulky, ke kterému přispěl velmi slabý výkon domácích. Fakta – branky: Semerád, Janík – P. Řezníček 3, T. Řezníček 2, Slavíček, Beran. Rozhodčí: Šebek. ŽK: 3:2. Diváků: 80. Poločas: 2:4. H. Bradlo: Nevečeřal, Kovačka, I. Pospíšil, R. Bláha, Janík, J.Bláha, Semerád, Kroutil, Novák, Dalecký, Pilař (A. Pospíšil, Šafařík. Miřetice: Kouba – Dejnožka, P. Řezníček, Slanina, Sokol, Slavíček, P. Štosek, M. Štosek, Douša, Beran, T. Řezníček (Půlpán, Fidra, Vtípil).

Bítovany – Chrast 3:3

Nováček o místním posvícení třikrát vedl, ale ani to mu nakonec na tříbodový zisk nestačilo. Fakta – branky: O. Čechlovský, Mašek, Pilař – Friček, Sládek, vlastní. Rozhodčí: Horník. ŽK: 1:5. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Bítovany: Dostál – Tesař, Kysela, Tichý, Konrád, Bárta, Mašek, Jeřábek, Kopecký, Kudrnka, O. Čechlovský (Pilař, Částka). Chrast: Sýs – Mareš, Bouška, Friček, Kysela, Sládek, Málek, Bondor, Hájek, Chmelík, Vokál (Koráb, Polanský).

Ronov – H. Týnec 2:1

Domácí neproměnili ještě řadu šancí, jejich výhra je naprosto zasloužená. Fakta – branky: Klepetko 2 – Kostka. Rozhodčí: Linhart.. ŽK: 0. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Ronov: Sádlík – Staněk, J. Klug, Daru, Zumpfe, Čárny, Filka, Průša, Ondrášek, V. Klug, Klepetko (Polák, Varga). H. Týnec: Tatíček – Netuka, Horáček, Stoklasa, Beránek, Sládek, Friček, Unger, Kadeřábek, Douda, Kostka (Žídek, Topič).

Svídnice – Nasavrky 3:3

Domácí už v 16. minutě prohrávali o dva góly, ale ve II. půli obrátili skóre. V závěru promarnili dvě šance, a soupeř zaslouženě vyrovnal. Fakta – branky: Sokol 2, Šustr – Smetánka 2, Štěpán. Rozhodčí: Jinoch. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:2. Svídnice: Holeka – Sokol, Loučka, Langr, Dubský, Novák, Kožíšek, Šustr, Kubašta, Kašpar, Starý (Zelenka, P. Ondrášek). Nasavrky: Mikeš – T. MIchek, R.Michek, Vojíř, Němec, Solnička, A. Plíšek, Soudek, Štěpán, P. Plíšek, Černý (Chvojka).

Luže – Prosetín 1:3

Zkušenější hosté rozhodli o svém vítězství v závěru utkání. Fakta – branky: Kapitola - Vít 2, Ťopek. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:1. Diváků: 200. Poločas: 1:1. Luže: Klenor - Pekhart, Glencner, Sejkora, Tlapák, Jíra, Fritsche, Roubínek, Pitra, Kapitola, Sýs (Douděra). Prosetín: Havel - Ondráček, Brtnický, Kropáček, Haman, Marek Psota, Pešek, Ročňák, Vít, Černý, Vodvárka (Ťopek, Martin Psota).

Rosice – Dřenice 3:2

Hosté dvakrát vedli, ale v závěru se Dynamu podařilo otočit výsledek, když mu pomohlo vyloučení dvou hráčů soupeře. Fakta – branky: J. Marel, Nekvinda, Dvořák - Hýl, Kudýn. Rozhodčí – Kišš. ŽK 3:6. ČK 0:2. Diváků: 80. Poločas: 1:2. Rosice: Procházka st. – J. Marel, Nekvinda, P. Marel, Novotný, Dvořák , Sýkora, Dachovský, Komárek, Hansl, Christel (Víšek, Vostřel, Steklý). Dřenice: M. Kudyn - Marek, Rychtařík, Hýl, Šula, P. Kudyn, Michálek I, Michálek II, Ptáček, Musil, Pekař (Hybeš, Valenta)