Chrudim – Choceň 0:2

Oba tonoucí soupeři se od počátku víceméně zakopali na svých liniích a protivníka ohrožovali pouze sporadicky a ještě z uctivé vzdálenosti. Poprvé zahrozil až v 18. minutě domácí Luptovský, ale jeho polostřela, polocentr skončila těsně nad břevnem Gerčákovy svatyně. Za šest minut nebezpečně vypálil z hranice šestnáctky Dostálek a ve 40. minutě stačil před pronikajícím Luptovským odkopnout míč do bezpečí stoper Flídr. A to bylo v první půle vše zajímavější. Za druhý poločas přibyla do poznámkového bloku pouze střídání a oba gólové momenty, jinak to byl fotbalový odvar. V 65. minutě zahrával „panenkovsky“ trestný kop z 18 metrů Šulc a Meller coby solný sloup jen sledoval, jak míč přeléta přes „zeď“ a míří do jeho sítě – 0:1. Následovala platonická snaha „afrkáčů“ alespoň o vyrovnání, ale tu torpedoval brejk dvou hráčů Chocně zakončený v 84. minutě Šabatou – 0:2.

Letohrad – Hlinsko 2:0

V první půli se kandidát postupu nemohl dostat do obvyklého tempa. Ve 48. minutě však zatáhl D. Stejskal míč a jeho zřejmě nepovedený centr skončil za zády překvapeného hlineckého gólmana Lankaše. Po hodině hry našel letohradský Vaniš hlavu Kočího, který zamířil přesně k tyči, jenže Lankaš byl pozorný. Hosté se předvedli Dostálovou slabou ránou z prostoru velkého čtverce. Náskok mohl zvýšit opět Kočí, ale osamocený průnik nezakončil přesně. Konečnou podobu nabyl výsledek v 83. minutě: Lankaš reagoval na malou domů odkopem do míst, kde operoval Čada a ten střelou z první uklidil míč do opuštěné svatyně i přes velkou Lankašovu snahu ho dostihnout.