MLADŠÍ ŽÁCI, sk. A

Chotěboř Skuteč 1:4 (1:3, 0:0, 0:1). Branky: Barták, Síla, Cimburek, Hájková. V šesté minutě Barták ze skrumáže otevřel skóre 0:1. Soupeř však vzápětí Rybáčkem vyrovnal, což bylo ze strany domácích všechno. Pak už stříleli jen Skutečští: 14. Síla, 20. Cimburek. V prostřední části se z mnoha šancí hostí nic neurodilo. Gólovou tečku za utkáním udělala Kristýna Hájková, která z přihrávky Kašpara podepsala účet na 1:4. Sestava vítězů: Dostál (55. Michal Sýkora) Barták, Břicháček, Cimburek, Dalecký, Florián, Hájková, Kašpar, Pondělíček, Síla, Miroslav Sýkora, Štirský, Žák.

Do úplnosti: Choceň Žďár 13:4, Pardubice Třebíč 8:2, Polička Velké Meziříčí 5:1.

STARŠÍ ŽÁCI, sk. A

Chotěboř Skuteč 5:8 (3:4, 0:1, 2:3). Branky: Jankovský 3, M. Zoulík 3, Veverka 2. Utkání nebylo příliš líbivé, o vítězství hostí rozhodla první lajna. Několika skvělými zákroky se blýskl brankář Pavel Stehno. Sestava vítězů: Stehno Jankovský, Lukáš a Michal Zoulíkové, Janeček, Javůrek, Pražan, Veverka, Štěpánek, Vařejčko, Sahula, Síla.

MLADŠÍ ŽÁCI, sk. B

Pelhřimov Chrudim 0:11 (0:2, 0:4, 0:5). Chrudimští mladíci po absolvování domácího kvalitního „Jarního turnaje“ soupeře přestříleli v poměru 7:41! Podle toho také vypadal výsledek. Sestava a branky vítězů: Dosoudil Secký, Javůrek (1), Švadlenka, Kadlc Rohlík (2), Kostka (3), Pavlík (2) Langr, Z. Formánek (2), Janda Pavelka, Pavlata (1), Rob. Chrudimští v souboji s Ledčí o prvenství vyrovnali bodový stav na 30, skóre hovoří v jejich prospěch (125:38 proti 143:60 u Ledče).

STARŠÍ ŽÁCI, sk. B

Pelhřimov Chrudim 12:0 (3:0, 4:0, 5:0). Drtivá převaha domácích vyzněla v odpovídající porážku soupeře. Chrudim dohraje poslední zápas sezony v úterý 27. 3. na ledě Havlíčkova Brodu.

KL PŘÍPRAVEK 2002

Choceň Chrudim 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Branky: Formánek 2 (1 z trestného střílení). Chrudimští přijeli na led nejlepšího týmu své tabulky (dosud s jedinou porážkou) odpočatí a řádně namotivováni. Převaha byla od úvodního hvizdu na straně domácích. Matěj Holub v brance hostí měl však svůj den a byl k nepřekonání! Občas vystrčili růžky i Chrudimští, ale také gólman domácích svůj tým držel. Před koncem druhé třetiny získal hostům vedení z trestného střílení Fanda Formánek, na které odpověděli Choceňští v úvodu závěrečného dějství vyrovnáním. Necelou minutu před závěrečným hvizdem se opět Formánkovi z brejku podařilo vstřelit vítězný gól. Sestava vítězů: M. Holub V. Kopecký, Pirner, D. Holub, Pavlata, Hykl, Šrámek, Felcman, Schweinfurter, Vašíček, Formánek, Doležal, Tichý, O. Kopecký.

Ostatní derniérové zápasy: Hlinsko Polička 3:1, Litomyšl Pardubice 2:13, Č. Třebová M. Třebová 2:5 (vše předehráno), do úplnosti Pardubice B Lanškroun 9:1. (dom)