Divize:

Náchod – AFK Chrudim 0:0 st. 1:1 ml.

SK Chrudim – Čelákovice 1:2 st. (Zelenka).
Sestava SK Chrudim: Dušek – Plosza, Koreček, Zlatohlávek, Sotona –Stejskal, Zelinka, Hromádko, Kolář – Půlpán, Zelenka (Vokoun, Jenka, Chmelík, Pilař, Zjevík).
Před koncem poločasu utekl po pravé straně Zelenka a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře. Na začátku II. půle se hostům podařilo vyrovnat a za deset minut strhli vedení na svou stranu. Zelinka pak nastřelil hlavou tyč, dvakrát neuspěl proti brankáři Chmelík a následně ho napodobil Stejskal. Hosté si tak odvážejí důležité záchranářské body. 2:0 ml.(Mareš, Jenka). Sestava SK Chrudim: Zjevík – Kudyn, Kollert, Drahý, Bartůšek – Bláha, Jenka, Mareš, Lacina – Chmelík, Zvolánek (Harenčák, Bartůšek, Dušek).
V utkání byli mírně lepší domácí a svou převahu přetavili do poločasu v jednobrankové vedení Marešem. Ke konci zápasu se z rohového kopu prosadil Jenka a pojistil tak výhru.

Krajský přebor:
AFK Chrudim B – Tesla Pardubice 2:3 st. 1:0 ml.
Pardubičky – Hlinsko 1:8 st. (Skála, Slováček, Bureš a Okurka 2). 0:0 ml.
Lanškroun – Třemošnice 3:1 st. 1:2 ml.

I. třída:
AFK Pardubice – Slatiňany 4:3 (Soukup 2, Šustr), Újezd – Nasavrky a Řečany – Chrast nehlášeno, Kameničky – Stolany 3:0 (Horák 2, Moučka), H. Městec – Prosetín 1:0 (Musil), Mikulovice – Vítanov 0:5 (Neslušan a Poul 2, Picek).

Okresní přebor: Luže – Tuněchody 1:0 (Horák), Ctětín – Bojanov 4:2 (Janoušek 3, Meduna – Švadlenka 2), Rozhovice – Proseč 0:8 (Lampárek 3, Bikar 2, Volf, Kašpar, M. Jeřábek), Chroustovice – Skuteč 1:2 (Lukáš Komárek – Polanský 2), Miřetice – Ronov 3:0 kont. (hosté nepřijeli), Rosice – Svratouch 5:2.

Žactvo

Divize:
AFK Chrudim – Tesla Pardubice 9:1 st. (Vaculka a Štěpán 2, Juliš, Drahoš, Čechlovský, Langr, Stoklasa).
Sestava: Žatecký – Havránek, Valda, Drahoš, Čechlovský – Vaculka, Langr, Pešek,Ř ezníček – Juliš, Štěpán (Zeman, Najman, Pár, Zita, Stoklasa, Lampárek). 5:0 ml. (Rybička 2, Kratochvíl, Jelínek, vlastní). Sestava: Trojan – Sabol, Kysela, Peřina, Černý – Záviška, Ráliš, Svoboda, Zrůst – Kratochvíl, Rybička (Háp, Pilař, Jelínek, Loučka, Čížek).

Hlinsko – Přelouč 1:1 (Půlpán) a 0:2, Třemošnice – FK Pardubice 0:1 a 2:1, AFK Chrudim B – Choceň 1:3 st. (Marzak). Sestava: Kudláček – Svoboda, Kašpárek, Šafránek, Tlapák – Mrázek, Vrzáček, Kubašta, Malinský – Žalud, Marzak (Meduna, Rejholec, Hort). 7:1 ml. (Shejbal 2, Holeta, Janda, Bílý, Sokol, Melichar).
Sestava: Janda – Kaštánek, Jindrák, Shejbal, Pilný – Radosta, Bílý, Chalupa, Rabas, Sokol, Melichar (Holeta, Ždímal,J indrák). M. Třebová – SK Chrudim 2:3 a 2:1, FC Junior – Ústí n. O. 1:1 a 0:0.

I. třída: D. Újezd – H. Městec, Holice – Slatiňany a Stolany – Prosetín nehlášeno, Proseč – AFK Chrudim C 1:0 st. Sestava AFK C: Lampárek – Kaštánek, Marek, J. Dědič, Dušek – Prokop, Pár, Loučka, V. Dědič – Melichar, Jelínek (Krušina, Cink, Pilný, Radosta). 1:3 ml. (za vítěze Zavřel, Tlapák, Stránský). Sestava AFK C: Zíma – Stránský, Tlapák, Plíšek, Karal, Kopecký, Zavřel, Kozák, Pavliš, Daněk, Uhlíř (Secký). Vítanov/Rváčov – Kameničky 3:2 (za vítěze Marek, Němec, Odstrčil) a 2:0 (Doležal, Sedlák).

Okresní přebor: Svídnice – Chroustovice 2:0, Bořice – Dřenice 3:0, H. Bradlo – H. Týnec 1:1 (Linhart – Bascur), Ronov – Svratouch 2:8 (za domácí Pavlík, Jelínek), Křižanovice – Miřetice 1:3 (O. Pilař – Horník 2, Hladký).