Domácím hráčům se podařil snový vstup do utkání a už první ohrožení Mrázkovi svatyně skončilo gólem, když se trefil Martin Voráček. Chrudim s gólovou odpovědí neotálela a už po devíti minutách od inkasované branky se jí podařilo vyrovnat zásluhou Ondřeje Kesnera, který dokázal překonat píseckého brankáře po rychlé kombinační akci – 1:1.

V první půli šli domácí znovu do vedení, jenže branka ze 44. minuty nemohla být uznána pro ofsajd. V druhém poločase hrály oba týmy ze zabezpečené obrany, ale ani to neubralo na atraktivitě utkání. Jak Chrudimští, tak Písečtí měli spoustu šancí, ale útočníci se trápili v koncovce. O vítězi tedy musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých hráči od řeky Chrudimky hned dvakrát selhali, a protože domácí se mýlili pouze jednou, odnášejí si z utkání o bod více.

FC Písek – MFK Chrudim 1:1; na penalty 4:3
Branky: Voráček – 16. Kesner. Poločas: 1:1. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Talpáš. Diváci: 192.
FC Písek: Varyš – Rendla, Holub, Řehák, Kočí, Froněk, Voráček, Hrachovec, Milec, Sajtl, Pichlík.
MFK Chrudim: Mrázek – Radouš, Dostálek, Langr, Kučera, Drahoš, Řezníček, Kesner, Vodrážka, Krčál, Kopecký.