Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Chrudimští fotbalisté si odvážejí od Otavy pouhý bod

Písek - V předposledním kole letošní Fortuna ČFL nedokázali fotbalisté chrudimského MFK navázat na sérii několika výher a na hřišti Písku prohráli po pokutových kopech.

10.6.2017

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Domácím hráčům se podařil snový vstup do utkání a už první ohrožení Mrázkovi svatyně skončilo gólem, když se trefil Martin Voráček. Chrudim s gólovou odpovědí neotálela a už po devíti minutách od inkasované branky se jí podařilo vyrovnat zásluhou Ondřeje Kesnera, který dokázal překonat píseckého brankáře po rychlé kombinační akci – 1:1.

V první půli šli domácí znovu do vedení, jenže branka ze 44. minuty nemohla být uznána pro ofsajd. V druhém poločase hrály oba týmy ze zabezpečené obrany, ale ani to neubralo na atraktivitě utkání. Jak Chrudimští, tak Písečtí měli spoustu šancí, ale útočníci se trápili v koncovce. O vítězi tedy musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých hráči od řeky Chrudimky hned dvakrát selhali, a protože domácí se mýlili pouze jednou, odnášejí si z utkání o bod více.

FC Písek – MFK Chrudim 1:1; na penalty 4:3
Branky: Voráček – 16. Kesner. Poločas: 1:1. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Talpáš. Diváci: 192.
FC Písek: Varyš – Rendla, Holub, Řehák, Kočí, Froněk, Voráček, Hrachovec, Milec, Sajtl, Pichlík.
MFK Chrudim: Mrázek – Radouš, Dostálek, Langr, Kučera, Drahoš, Řezníček, Kesner, Vodrážka, Krčál, Kopecký.

Autor: Daniel Vodák

10.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
Kraskov, Třemošnice, Seč a Ronov nad Doubravou. Tam všude zavítal chrudimský volební reportér.
10

Mezi urnami aneb Když reportér vyrazí na pouť po volebních místnostech

Vlastimila Kühra doprovází k volební urně manželka. Pomáhá mu také za plentou s vložením hlasovacího lístku do obálky.

Hlasovací lístky předčítal nevidomému počítač

Volby začaly! Debatovalo se o nich i v masně

Chrudim - Když hodiny na Resselově náměstí odbíjejí druhou odpoledne, otevírají se dveře volebních místností. Před okrskem číslo 9 u Městského kina v Chrudimi už stojí dlouhá fronta možná dvaceti lidí, kteří chtějí odevzdat svůj hlas. Členové volební komise, všichni zkušení matadoři, se nebojí, že by se tu nudili. Očekává se tu velká účast.

Policejní lovci lebek měli před volbami žně

Pardubický kraj - Za jedenáct dní policisté pořádně doplnili stavy věznic o šest hledaných.

VÍME PRVNÍ / AKTUALIZOVÁNO

Pardubice - Místopředseda volební komise v Pardubicích vítal voliče v tričku s přeškrtnutou mešitou.

Opilý muž demoloval byt, házel věci z okna a pořezal se na zadku

Chrudim – Pořádné pozdvižení způsobil ve středu pár minut před sedmnáctou hodinou muž ve Fibichově ulici. Z okna svého bytu vyhodil ven na chodník židličku a několik lahví.