CHRUDIM – BENEŠOV 2:0
Fakta – branky: 43. Kopecký, 69. Kučera. Rozhodčí: Musil. ŽK: Bez karet. Diváci: 260. Poločas: 1:0.
MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Kesner (89. Holeček), Kopecký (90. Vavrouš), Ptáček, Vodrážka (C), Dostálek (79. Stránský) – Kučera (74. Vašulín). SK Benešov: Mezhiev – Ngimbi (65. Balata), Laštovka (C), Vrňák, Ježdík P. – Farkaš, Hrebeniuk (71. Turek), Artemuk (79. Rataj), Čapek, Bohata (88. Filip) – Ježdík.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Naštěstí jsme dali první branku my a ne soupeř z šance, kterou si také vytvořil. Ve druhé půli nás Kučera naštěstí uklidnil. Až zbytečně jsme se stáhli, ale dohráli jsme to.“

Zdroj: Youtube

PŘEVÝŠOV – BENÁTKY 3:2
Fakta – branky: 18., 30. a 47. Urbanec – 26. a 75. Boček. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 2:1. Diváci: 220. Poločas: 2:1.
SK Převýšov: R. Petr – Kosař, Černý, Jarkovský, Špidlen – Hynek (76. Veselka), Sedláček, Věchet (63. L. Kraják), T. Labík, Urbanec (90. Novák) – Bastin (65. Korba). SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Hakl, Borovička, Horák, Sudek – Kocourek (65. Synek), Knobloch, Tvrzník, Walter, Boček – Mařík.

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Utkání jsme chtěli zvládnout za tři body, abychom se v tabulce posunuli trochu výš. Šedesát minut jsme byli lepší. Poslední třicetiminutovka nám ale nevyšla. Hosté začali být aktivnější. Po snížení jsme se klepali o výsledek až do závěrečného hvizdu, zvlášť když soupeř trefil v 87. minutě břevno. Vítězství jsme nakonec se štěstím uhájili a jsme za něj rádi. Doufám, že nám to pomůže do dalších bojů.“

ÚSTÍ N. O. –  ŠTĚCHOVICE 1:1 penalty 5:4
Fakta – branky: 28. Jeníček – 51. Batka. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 0:2. Diváci: 340. Poločas: 1:0.
Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Strnad, Jeníček, Langer – Souček, Vaňous (92. Krátký), Nágl, Smejkal (90. Nikodem), Opina (65. Habrman) – Kukla. TJ Štěchovice: Soukup – Švejda, Kučera, M. Novák, Těžký – Volešák (41. Sulík) – Košata, Jakobovský, Maruš, Jonáš (59. Štědronský) – Batka.

Vladimír Chudý, trenér Ústí nad Orlicí: „Utkání jsme začali velice dobře, byli jsme aktivnější, dobře jsme se pohybovali a více drželi míč na svých kopačkách. Měli jsme pár náznaků gólových šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout do konce. Soupeř hrozil především ze standardních situací, kde využíval výškovou převahu. Paradoxně jsme to byli ale my, kdo udeřil ze standardní situace. Ve druhém poločase byla hra naprosto vyrovnaná a hrálo se nahoru dolů. Bohužel pro nás soupeř vyrovnal stav také po standardní situaci. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a připsali jsme plusový bod navíc. Se ziskem dvou bodů jsem naprosto spokojený.“

Další známé výsledky – 7. kolo:
Písek – Jirny 1:0, Králův Dvůr – Domažlice 1:0, Litoměřicko – Vyšehrad 3:3, pen. 3:5, Čížová – Brozany 1:3.