Chrudim – Admira Praha 3:0

V úvodu druhé půle trefil hostující Kurek tyč. To vyburcovalo domácí ke zvýšenému úsilí. Skóre otevřel Holub z penalty za faul na Nadrchala, za chvíli využil chybnou malou domů Admiry a skóre uzavřel po pěkné kombinaci Kesner.

Fakta – branky: 55. z pen. a 65. Holub, 77. Kesner. Rozhodčí: Slavíček (Hradec Králové). ŽK: 0:2. Diváci: 310. Poločas: 0:0. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek (81. Drahoš) – Kesner, Vladyka, Mastík (85. Luptovský), Vácha (Langr), Nadrchal (72. Jarosz) – Holub (80. Vágner). FK Admira Praha: Víšek – Mamurov (70. Jackl), Martinic, Mošna (84. Komínek), Vosický, Birma (84. Kokoška), Kurek, Majer (84. Ondrůšek), Snop, Brůžek, Zahálka.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Admira u nás hrála to, co jsme od ní očekávali. Důležité bylo, komu se podaří vstřelit první gól. Povedlo se to nám a pak už jsme z několika dalších šancí přidali další dva góly."

Zdroj: Youtube

Převýšov – Čáslav 1:2

Domácí dvakrát chybovali a tak vyšli bodově naprázdno.

Fakta – branky: 83. Kouřil – 43. Melechovský, 74. Praise. Rozhodčí: Ulrich (Praha). ŽK: 3:4. Diváci: 400. Poločas: 0:1. SK Převýšov: Radek Petr – Kouřil, Jarkovský, J. Černý, Veselka (46. Špidlen) – Jan Dvořák – Doležal (75. Bodlák), Kopáč, Josef Dvořák (46. Rezek), Urbanec – Sedláček. FK Čáslav: Antošík – Šandera, Zdeňka, Kunášek, Vavřina – D. Fikejz, Pokorný, Rozsíval (89. Brudný), Melechovský, Kučera (58. Praisé) – R. Fikejz (84. Maxa).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Zápas jsme si prohráli sami dvěma individuálními chybami. I když soupeř byl velmi kvalitní, v tomto utkání se minimálně bod dal uhrát."

Další výsledky – 5. kolo: Horní Měcholupy – Štěchovice 0:0, Strakonice – Karlovy Vary 0:2 (0:1), Domažlice – Zápy 1:1 (0:0), Kolín – Jirny 2:2 (2:0), Králův Dvůr – Chomutov 0:0, Meteor Praha – Roudnice nad Labem 4:2 (2:1), Sparta Praha B – Kunice 2:2 (0:1).