Jak bys utkání zhodnotil?
Bylo to velmi těžké. Písek přijel kvalitně připraven a v zadních řadách byli dobře srovnaní. Měli vysoké obránce. Hodně bojovali. Také na tom nejsou moc dobře. Jejich představy před sezónou byli asi úplně jiné, určitě měli vyšší ambice.

Bylo to o první brance, my jsme ji dali, tak jsme to měli pak už o trošku lehčí.

Popiš nám prosím svůj gól.
Čekal jsem, že by se to ke mně mohlo nějak odrazit. To se povedlo a když jsem střílel, tak jsem jen chtěl, abych trefil bránu. Nakonec to tam zapadlo. Už bylo na čase.

Příště vás čeká poslední utkání podzimu na hřišti Litoměřicka. Co bys k tomuto řekl?
Je to poslední zápas, teď už to nebude ani tolik o fotbalovosti, jako spíše o bojovnosti a vůli hráčů. Sezóna je dlouhá, nyní se dohrává a je to už jen o morálních vlastnostech a přístupu. My to budeme chtít urvat a udělat tam dobrý výsledek.

Na podzim se Chrudimi příliš nedařilo. Chvílemi hrála velmi dobře, ale chyběla jí větší vyrovnanost a lepší koncovka. Čím si to vysvětluješ?
Těžko říci. My jsme si mysleli, že se to bude vyvíjet trošku jinak. Chtěli jsme být na jiném místě v tabulce. Mysleli jsme si, že se ty zápasy budou vyvíjet jinak a budeme dávat více gólů. Situace je ale jaká je a my se s tím budeme muset poprat. Všechno je to o gólech. Kluci tady byli zvyklí vyhrávat a dávat hodně gólu. Nám se to teď moc nedařilo a do jara na tom budeme muset zapracovat.