Ve čtvrtém kole Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku odpadl zápas MFK Chrudim B – Lanškroun, který byl odložen na náhradní termín. Po jeho odehrání bude výsledek započítán do celkového pořadí. Řada tipérů, kteří uhodli v tomto kole tři zápasy, má tudíž zatím nulový bodový zisk. Tentokrát si nejlépe vedla čtveřice tipérů, kteří získali 12 bodů. Nejblíže Supertrefě byli Josef Vacek z Chrudimě III a RENATA ŠTOLHOFOVÁ z Hroubovic, na kterou se usmál los. Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání ceny.

1. místo
CR0024 Josef Vacek, Chrudim III 12 43
CR0046 Vladislava Šárová, Chrast 9 43
3. místo
CR0135 Jan Hromádko, Zaječice 9 40
CR0153 Jiří Hromádko, Krouna 9 40
CR0088 Martin Mašata, Tuněchody 9 40
CR0172 Josef Písař ml., Kameničky 9 40
CR0126 Marián Polášek, Chrudim III 9 40
CR0015 Zdeněk Sotona, Žumberk 9 40
CR0054 Ladislav Starý, Zaječice 9 40
CR0122 Miroslav Šimon, Chrudim III 9 40
11. místo
CR0045 Jan Šár st., Chrast 12 37
CR0167 Romana Brožková, Kameničky 9 37
CR0140 Eva Kynclová, Krouna 9 37
CR0125 Martin Souček, Chrudim III 9 37
CR0065 Radek Remeš, Mokrýšov 6 37
CR0026 Libor Tuček, Bělá 6 37
CR0079 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 3 37
CR0027 Ondra Sychra, Bělá 3 37
19. místo
CR0022 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 9 34
CR0014 Pavel Drahý, Chrudim III 9 34
CR0111 Hana Hanušová, Slatiňany 6 34
CR0044 Antonín Hradec, H. Městec 6 34
CR0099 Jitka Jelínková, Čankovice 6 34
CR0073 Jaromír Mihulka, Chrudim III 6 34
CR0055 Ladislav Starý ml., Zaječice 6 34
CR0123 Karel Šimák, Chrudim III 6 34
CR0129 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 6 34
CR0012 Miroslav Honzák, Lozice 3 34
CR0031 Jaromír Patočka st., Bělá 3 34
CR0051 Martin Solnička, Srní 3 34
CR0081 Silvie Voženílková, Rozhovice 3 34
32. místo
CR0058 Helena Emrová, Chrudim II 9 31
CR0076 Antonín Kavala, Chrudim 9 31
CR0169 Josef Písař, Kameničky 9 31
CR0064 Vladimír Schuster, Zaječice 9 31
CR0030 Jaroslav Brůna ml., Bělá 6 31
CR0006 Jana Fišerová, Tuněchody 6 31
CR0113 Roman Hanuš, Slatiňany 6 31
CR0056 Marie Stará, Bítovany 6 31
CR0053 Marie Stará, Zaječice 6 31
CR0078 Petr Svoboda, Chrudim IV 6 31
CR0028 Jan Sychra, Bělá 6 31
CR0091 Ilona Tesárková, Tuněchody 6 31
CR0033 Bohuslav Bulva, Bělá 3 31
CR0067 Stanislav Dejdar, Chrudim 3 31
CR0095 Josef Jelínek ml., Čankovice 3 31
CR0120 Jan Kudrnka, Chrudim IV 3 31
CR0066 Martin Remeš, Mokrýšov 3 31
CR0036 Ladislav Synek, Pardubice 2 3 31
50. místo
CR0124 Pavel Křečan, Chrudim II 9 28
CR0106 Josef Pešava, Chrudim III 9 28
CR0127 Lada Polášková, Chrudim III 9 28
CR0077 Viktor Svoboda, Slatiňany 9 28
CR0080 Josef Svobodová, Slatiňany 9 28
CR0166 Bohuslava Uchytilová, Blatno 9 28
CR0145 Romana Vyoralová, Svratouch 9 28
CR0039 Oldřich Bleša, Chrudim III 6 28
CR0179 Vladimír Havránek, Jeníkovice 6 28
CR0173 Miloš Kyncl, Krouna 6 28
CR0021 Mirek Roztočil, Svídnice 6 28
CR0005 Ivana Bakešová, Ctětínek 3 28
CR0137 Pavel Barvíř, Zlín 3 28
CR0007 Luboš Fišer, Tuněchody 3 28
CR0150 Ondřej Najman, Miřetice 3 28
CR0004 Petr Solnička, Ctětín 3 28
CR0085 Miroslav Tesárek, Tuněchody 3 28
CR0090 Deniska Tesárková, Tuněchody 3 28
CR0105 Jan Bouza, Pardubice 0 28
CR0032 Jaromír Patočka ml., Bělá 0 28
70. místo
CR0192 Marie Voženílková, Rozhovice 6 26
71. místo
CR0037 Jaroslav Křivský, Bojanov 9 25
CR0144 Míra Kučera, Svratouch 9 25
CR0143 Jiří Rejda, Svratouch 9 25
CR0141 Míša Vyoralová, Svratouch 9 25
CR0175 David Holec, Hlinsko 6 25
CR0138 René Hromádko, Zaječice 6 25
CR0152 Iva Hromádková, Krouna 6 25
CR0157 Alena Hromádková, Krouna 6 25
CR0035 Ilona Jindřichovská, Holetín 6 25
CR0018 Eva Kacafírková, Kočí 6 25
CR0100 Gabriela Nováková, Stolany 6 25
CR0052 Lenka Solničková, Srní 6 25
CR0040 Mirek Svoboda, Ronov 6 25
CR0023 Jana Teznerová, Vejvanovice 6 25
CR0034 Jaroslava Vacková, Chrudim III 6 25
CR0074 Stanislav Josífek, Chrudim 3 25
CR0013 Miloslav Kopecký, Rozhovice 3 25
CR0132 Dagmar Peštová, Chrudim III 3 25
CR0133 Jan Polášek, Chrudim III 3 25
CR0049 Jiří Svoboda, Chrudim III 3 25
CR0181 Oldřiška Treichlová, N. Bydžov 3 25
CR0177 Milan Jindřichovský st., Hlinsko 0 25
CR0071 David Mihulka, Chrudim III 0 25
94. místo
CR0147 Soňa Škarvadová, Hlinsko 12 22
CR0075 Natálie Dubcová, H. Městec 6 22
CR0087 Josef Fuksa, Tuněchody 6 22
CR0148 František Starý, Hlinsko 6 22
CR0089 Robert Tesárek, Tuněchody 6 22
CR0165 Ladislav Uchytil, Blatno 6 22
CR0082 Hana Voženílková, Rozhovice 6 22
CR0025 Drahomíra Bláhová, Bělá 3 22
CR0061 Aleš Emr, Chrudim II 3 22
CR0086 Jitka Fuksová, Tuněchody 3 22
CR0180 Marie Havránková, Jeníkovice 3 22
CR0118 Tomášek Kuchař, Slatiňany 3 22
CR0102 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 3 22
CR0170 Miroslav Rys, Kameničky 3 22
CR0119 Karel Šimon, Chrudim III 3 22
CR0116 Irena Šimonová, Slatiňany 3 22
CR0174 Tomáš Šinkora, Hlinsko 3 22
CR0176 Milan Jindřichovský ml., Hlinsko 0 22
CR0146 Vladimír Škarvada, Hlinsko 0 22
CR0164 Karel Tomšík, Hlinsko 0 22
CR0083 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 0 22
CR0043 Lenka Horáková, Svídnice -3 22
116. místo
CR0196 Jiří Souček, Chrudim III 3 20
CR0198 Jan Uher, Hlinsko 3 20
118. místo
CR0154 Renata Štolhofová, Hroubovice 12 19
CR0136 Tereza Roubínková, Skalica 9 19
CR0110 Lucie Hanušová, Slatiňany 6 19
CR0042 Martina Homolková, Lukavice 6 19
CR0093 Lucie Petrusová, Sobětuchy 6 19
CR0048 Mirek Buřič, Chrudim 3 19
CR0139 Květa Hromádková, Zaječice 3 19
CR0008 Petr Chutic, Tuněchody 3 19
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 3 19
CR0121 Jan Polášek, Chrudim II 3 19
CR0092 Patrik Tesárek, Tuněchody 3 19
CR0041 Luděk Čičmanec, Lukavice 0 19
CR0104 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 0 19
131. místo
CR0029 Jan Sychra, Pardubice 6 17
CR0155 Lenka Dostálová, Hlinsko 3 17
CR0178 David Krčil, Skuteč 0 17
CR0134 Luboš Zdražil, Miřetice 0 17
135. místo
CR0168 Vladimír Jehlička, Filipov 6 16
CR0103 Miluše Motyčková, Mladoňovice 6 16
CR0017 Eva Sotonová, Žumberk 6 16
CR0098 Josef Jelínek, Čankovice 3 16
CR0038 Zdenek Martínek, Chrudim IV 3 16
CR0084 Iveta Fuksová, Tuněchody 0 16
CR0112 Pavel Hanuš, Slatiňany 0 16
CR0016 Lenka Sotonová, Žumberk 0 16
CR0002 Zdenda Horník, Bítovany -3 16
144. místo
CR0199 Pavel Šagát, Rozhovice 9 14
CR0097 Miloslav Zita st., Načešice 6 14
CR0183 Kateřina Duřtová, Lhota p. L. 0 14
CR0195 Petr Lichtenberg, Chrudim III 0 14
148. místo
CR0101 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 6 13
CR0160 Miroslav Dostál, Hlinsko 3 13
CR0108 Ladislav Fabián, Chrudim 3 13
CR0158 Karel Pátek, Hlinsko 3 13
CR0163 Dana Pátková, Hlinsko 3 13
CR0109 Martin Pešava, Chrudim III 0 13
CR0171 Jiří Písař, Kameničky 0 13
155. místo
CR0096 Miloslav Zita ml., Načešice 9 11
CR0156 Pavel Hromádko, Krouna 6 11
CR0050 Jiří Starý, Bítovany 3 11
CR0185 Martin Berner, Chrudim 0 11
CR0060 Hana Niklová, Liboměřice 0 11
CR0020 Vladimír Pavlík, Praha 0 11
161. místo
CR0114 Jaromír Hanuš, Slatiňany 6 10
CR0107 Michal Pešava, Chrudim III 3 10
CR0072 Jana Mihulková, Chrudim III 0 10
CR0094 Josef Petrus, Sobětuchy 0 10
CR0047 Boleslav Čechlovský, Bítovany -3 10
CR0115 Pepa Kuchař, Lány -3 10
167. místo
CR0197 Milan Kalous, Hlinsko 6 9
168. místo
CR0151 Michaela Uličná, Chlumotín 6 8
CR0001 Martin Horník, Bítovany 3 8
CR0131 Lucie Součková, Chrudim III 3 8
CR0057 Zbyněk Buřval, Stolany 0 8
CR0159 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 0 8
CR0011 Pavel Krupička, Pardubice 0 8
CR0009 Radovan Štursa, Slatiňany 0 8
CR0142 Petr Záplata, Ctětítek 0 8
176. místo
CR0149 Jiří Nevole, Hlinsko 0 7
CR0130 Stanislav Barvíř, Pardubice -3 7
178. místo
CR0200 Iveta Zitová, Načešice 6 6
179. místo
CR0193 Patrik Málek, Rozhovice 3 5
CR0182 Pavel Bureš, Předhradí 0 5
CR0062 Tomáš Klůc, Chrast 0 5
CR0191 Viktorka Kokešová, Rozhovice 0 5
CR0068 Libor Pilař, Křižanovice 0 5
CR0069 Jan Pilař, Křižanovice 0 5
CR0010 Adámek Štursa, Slatiňany 0 5
CR0019 Miloslav Šupík, Chrudim III 0 5
CR0161 Lukáš Tlapák, Všeradov 0 5
CR0162 Ladislav Tlapák, Všeradov 0 5
CR0184 Olina Tůmová, Jičín 0 5
CR0059 Jiří Vrzáček, Hoješín 0 5
191. místo
CR0070 Josef Štursa, Zaječice 0 4
192. místo
CR0201 Matyáš Solnička, Srní 3 3
CR0187 Nikol Čelináková, H. Týnec 0 3
CR0188 František Rabas, H. Týnec 0 3
195. místo
CR0128 Milan Brychnáč, Chrudim 3 2
CR0063 František Zita, Morašice 0 2
197. místo
CR0186 Jozef Čelinák, H. Týnec 0 0
CR0202 David Kubal, Škrovád 0 0
CR0190 Milan Rabas, H. Týnec 0 0
CR0189 Alena Rabasová, H. Týnec 0 0
CR0194 Jarda Tajzler, Chrudim III 0 0
202. místo
CR0117 Irena Šimonová, Chrudim -6 -17