3. třída

Ctětín - Miřetice B 0:0

Přestože měl Ctětín téměř celé utkání převahu, vstřelit vítězný gól se mu nepodařilo. Nuly vychytali Adámek Starý. ČK: 1:1 (Koreček Burian), 100 diváků.

H. Městec B - H. Bradlo 0:1

Branka: 58. Černota.

Domácí byli herně lepší, střelecké zakončení ale bylo mizerné. Hosté rozhodli dobře zahraným trestným kopem. Sestava TJ H. Bradlo: Sádovský Dušek, Nepovím, Dalecký, Semerád, Matěna, Černota, Kumpan, Kovačka, Záruba, Pospíšil.

Rosice - Rváčov 1:1

Branky: Kysilko Jeníček.

Domácím vychytal remízu brankář Zrůst, který v 65. minutě za stavu 0:1 chytil Rváčovu i penaltu.

Hr. Týnec - Bořice 3:0

Branky: 4. Beneš, 48. Friček, 79. Kaločaj. V derby hraném před 120 diváky byli domácí lepší, a tak je jejich výhra zasloužená. Šance hostů zmařil pozorný brankař Kaplan.

Sestava Tatranu H. Týnec: Kaplan Horáček (Mušínský), Novotný (Trávníček), Nevečeřal, Žídek Kysilko, Šedivý (Polhoš), Beneš, Huňáček (Friček) Jelínek, Kaločaj (Hájek).

Orel - Bítovany 0:4

Branky: Novotný, Brdíčka, Šára, Bohuněk. Domácí byli v první půli lepší, ale své šance neproměnili. Po přestávce hosté prostřídali a noví hráči v závěru rozhodli. Sestava TJ Bítovany: Hrnčíř Felkl, Paulus, Korbel, Šindelář, Dvořák, Novotný, Chour, Konrád, Bondor, Buřval (Šára, Brdička, Bohuněk).

Dřenice - T. Kamenice 1:0

Branka: 19. Kubíček. Hráči Dřenic se podřídili hře soupeře, což vedlo k nepohledné „čutané". Body zůstaly doma, radost se však vytratila. ČK: 1:0 (Kaplan).

Sestava SK Dřenice: A. Jelínek J. Jelínek, Hybeš, Martinec, Svoboda, Tamchyna, Kaplan, Kubíček, Kratochvíl, Rázek, Kudrnka (Modráček).

Kočí - Slatiňany B 4:3

Branky: Fantl 2, Blažek 2 (obě z penalt) Hanuš 2, Hlušička.

Hosté přijeli posíleni a v poločase vedli po chybách v obraně 1:3. Domácí své šance směřovaly do tyče a břevna. Po přestávce přišel tlak Kočí, který nakonec výsledek otočil.

Sestava SSS Kočí: Dostál Dvořáček, Havránek, Vávra, Hladík Škaryd, Kudrnka, Blažek, Bukač Fantl, Šára (Pavlas). (rp, dne)

Branky: Slavík Kroutil.

Mírná převaha domácích vyústila ve spravedlivou remízu.

Tuněchody B - Krouna B 7:0

Branky: 24., 30. a 47. Faltejsek, 24. a 91. Radouš, 20. Bořil, 80. Mauer.

Nečekaně jednoznačná záležitost domácí rezervy. Nulu vychytal Jiří Dvořák.

Luže - Míčov B 3:1

Branky: Tlapák, P. Černohorský, Novák Andrle.

Nasavrky B - Načešice B 3:1

Branky: M. Plíšek 3 Miloslav Jirásek.

Vítanov B - Chroustovice B 4:0

Branky: Neuwirth, Vávra, Osička, Málek. Nulu vychytal Vašák, který kryl v poslední minutě i penaltu.

Kameničky B - Ronov B 2:0

Branky: M. Hromádko, L. Jehlička. Nulu vychytal R. Jehlička. Boj o čelo tabulky byl jasně v režii domácích.

Žl. Chvalovice - Městec 0:0

Dělba bodů je zasloužená. Hra odpovídala postavení týmů v tabulce. (rp, dne)

1. Kameničky B 9 8 0 1 39: 9 24

2. Nasavrky B 9 7 0 2 32: 26 21

3. Míčov 10 6 1 3 39: 24 19

4. Ronov B 10 5 1 4 29: 17 16

5. Načešice B 9 4 3 2 29: 18 15

6. Luže B 9 4 3 2 21: 14 15

7. Tuněchody B 9 5 0 4 30: 26 15