Kočí – Skuteč 2:2 (1:1). Branky: 38. Šára, 93. Smetana – 26. Pavliš, 48. Sršeň. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 2:1. Div.: 97. Vyrovnané utkání, které domácí zachraňovali až v poslední minutě, kdy do branky dorážel vypadlý míč Smetena, který na hřiště přišel jen pár minut před vyrovnávací brankou. Kočí: Dostál – Dvořáček, Janko, Škaryd (69. Havránek), Vávra (46. Pilař), Koreček, Ptáček, Blažek, Kudrnka (46. Štursa), Fantl, Šára. Skuteč B: Flídr – Vít, Koliska, Talácko, Horáček, V. Pavliš (45. Odehnal), Mikan (79. Cink), M. Pavliš, Sršeň, Felkl (88. Vočádlo), Krátký (69. Polanský).

Křižanovice – Ronov 3:2 (1:2). Branky: 37. O. Pilař, 77. M. Pecina, 85. Žák – 38. Budínský, 40. Svoboda (pen.). Rozhodčí: Felkl. ŽK: 2:0. Diváci: 98.
Více než fotbal byl k vidění boj s velkými nepřesnostmi na obou stranách. Domácí se dostali do vedení, ale hosté během dvou minut skóre otočili. Druhý poločas se nesl ve znamení snahy domácích otočit zápas, což se jim nakonec povedlo díky krásné trefě navrátilce do sestavy Marka Žáka. Křižanovice: Bejr – Štěpán, J.Pilař, Michal Pecina, Novák – Kulhavý, Prokop, Milan Pecina, Brož (60. M.Žák) – O.Pilař, T.Pilař (86. Janeček). Ronov: Ruml – Staněk, Spěvák st., Ondrášek, Urbánek – Spěvák ml., Budínský, Žítek, Zumr (46. Šmíd) – Klepetko, Svoboda.

H. Městec B – Svídnice 0:2 (0:2). Branky: 7. Sokol, 42. Kubašta ml. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (55. Vytlačil). Diváci: 172. H. Městec nevyužil výhody domácího prostředí, nevytvořil si ani příliš gólových příležitostí. Po chybách v obraně šli hosté do šaten s dvoubrankovým vedením. Ve druhém poločase již žádné branky nepadly. H. Městec B: Vašíček – Mach, Bareš, Vojtěch (78. Hovorka), Synek, Řehák (46. Kučera), Hamsa, Řehák, Malínský (85. Holeček), Herget. Svídnice: Kubašta st. – Dibelka (72. Dubský), Kudyn, Kaška (90. Doležal), Zelenka (78. Chvojka), Hůlka, Dušek, Kratochvíl, Sokol (67. Bláha), Kubašta ml., Louvar (85. Mrkvička).

Holetín – Miřetice 6:6 (3:3)Branky: 27. a 78. Filipi, 29. a 59. Beneš, 41. Wasserbauer, 56. Zavřel – 15. J. Polívka, 17. Kašpar, 50. Černý (vlastní), 68. T. Řezníček, 92. Beran. Rozhodčí: Filipi. ŽK: 1:2. Diváci: 180.
Hráno v Miřeticích. Šlo o derby se vším všudy, bláznivý zápas s 12 góly. Hektický závěr vyvrcholil v nastavení, v němž se podařilo „hostujícímu" Beranovi vyrovnat. Již před utkáním musela na hřiště „rychlá", když jeden z fanoušků Holetína dostal epileptický záchvat.Holetín: Byrtus – Prášek, Černý, Novák, Hrubý, Filipi, Zavřel, Rompotl, Šmok (76. Vondráček), Beneš (90. Zeman), Wasserbauer. Miřetice: Zdražil – Hron (46. Beran), F. Sokol (46. Horník), Kouba (72. M. Polívka), L. Sokol, Kopecký, Kašpar, P. Řezníček, T. Řezníček, Hladký, J. Polívka.

Svratouch – Vítanov 4:1 (3:1). Branky: 1. Michal Černý (pen), 17. a 40. Pavlík, 56. Marek Černý – 33. Kučera.. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:1. Diváci: 230.
Hosté měli kupodivu více ze hry, ale domácí je trestali proměňováním svých příležitostí. Svratouch: Kašpar – Bodlák, Fiala, Michal Černý (85. Zlatohlávek), Drahoš – J. Kaplan (73. Macháček), Bureš, Marek Černý, Lampárek (83. F. Kaplan) – Štencl (63. Chaloupka), Pavlík. Vítanov: Vašák – Cestr, Kapitán (82. Uher), Stehno, Jan Jůn, Josef Jůn (46. Hintnaus), Popelka, Picek, Švec, Kučera (63. Myška), Holec.

Zaječice – Chroustovice 0:4 (0:2). Branky: 9. Dvořák, 16. Daněk, 60. Štech, 64. Demeter. Rozhodčí: Šeps. ŽK: 1:0. Diváci: 130.
Zasloužená výhra hostů, kteří byli jednoznačně lepší ve všech ohledech. Zaječice: Nejtek – D. Kulhánek, Hromádko, T. Kulhánek, Schinagl, Pejcha, Kubelka, Konrád, M. Picek, Jeřábek, R. Picek. Střídali: Křičenský, Oplíštil, Pavlík, Mikan, Sýs. Chroustovice: Bejblík – Komárek, Daněk, Dvořák, Koreček, Štech, Matucha, Derka, Demeter, Bečička, Mazánek. Střídali: Dostál, Doubravský, Rejman.

Slatiňany B – Prosetín 0:1 (0:0). Branka: 60. Šafránek . Rozhodčí: Vávra. ŽK: 2:2. Diváků: 160.
Ve vyrovnaném zápase domácí rezervě proti lídrovi tabulky nepomohly k bodům ani posily z áčka. Hosté rozhodli o výsledku gólem z rychlého protiútoku v polovině druhé půle. Největší šanci domácích neproměnil v 90.minutě J.Slavík,který přestřelil prázdnou bránu. Slatiňany B: Chvojka – Marzak (46. M. Slavík), Zdražil, Sýkora, Kudrnka, Drahý (74. Řeháček), Trňák, Vladyka, Sotona (61. Kápička), J. Slavík, Beneš. Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík, Kulháň, Vodvárka, A. Šafránek, Haman, Ročňák, Novotný, F. Šafránek, Remeš (84. Nežádal). (rp, vkn)