Načešice – Třemošnice 4:1

Souboj o prvenství v tabulce viděla početná návštěva, kdy téměř půlhodina byla vyčkávacím rovnocenným bojem. Po chybě stopera Třemošnice a jeho následném faulu na M. Jiráska se ve 29. minutě kopala penalta, kterou bezpečně proměnil R. Chmelík. Za čtyři minuty přišla další radost na straně domácích, když Kodytek krásnou střelou do šibenice stanovil skóre na 2:0.

I když domácí ve 40. minutě inkasovali gól do šatny od kanonýra Šebka, dokázali ještě za dvě minuty zásluhou M. Chmelíka odskočit znovu na rozdíl dvou branek, což bylo pro další vývoj zápasu rozhodující. V kabině domácích nastalou situaci řádně rozebrali s tím, že výsledek si již pohlídali, navíc přidali v závěru utkání čtvrtý gól Svobodou.

Důležité derby přineslo kvalitní fotbal, výsledek je překvapivý.

Fakta – branky: 29. R. Chmelík (pen.), 33. Kodytek, 43. M. Chmelík, 78. Svoboda – 40. Šebek. Rozhodčí: Kaplan. ŽK. 2:2. Diváků: 210. Poločas: 3:1.

Mezilesí Načešice: J. Novák – Levinský, R. Chmelík, A. Jirásek, Petřík – M. Chmelík (83. Bříza), Tomčík, Semrád – Kodytek (68. Polák), Svoboda, M. Jirásek (89. Sadský).

SK Třemošnice: Vojáček – Spěvák, O. Vančura, O. Rychnovský, Vašíček, Kutílek, Lebduška, J. Vančura, V. Rychnovský, Šebek, Zrůst (Junek, Schneidervind, Lipenský)