Ronov - Chrast 9:0

Branky: 29., 45., 55. a 65. Budínský, 5. V. Klug, 23. Ondrášek, 48. Sedlák, 52. Filka, 85. Klepetko.

Domácím se povedl vstup do utkání a již v 5. minutě otevřel skóre ranou pod břevno Václav Klug. Dalšími přesnými trefami si pak do poločasu zajistili vedení 4:0. Hosty však asi nejvíc zlomil úvod druhé půle, kdy skončila ve snaze zvrátit nepříznivý stav jejich největší šance pouze na tyči a z protiútoku přidal Ronov pátý gól. Poté již Chrast působila odevzdaně a 22 platících diváků vyvolávalo magickou desítku, které se ale nedočkali. Ronov si vylepšil skóre hlavně zásluhou Budínského, který nasázel soupeři čtyři branky.

Sestavy SK Ronov: T. Žítek Staněk, Spěvák st., Budínský, Sedlák (62. Spěvák ml.) Filka, J. Klug, Ondrášek, J. Žítek Svoboda (53. Klepetko), V. Klug (58. Urbánek). SK Chrast: Krušina Mikan (33. Friček), J. Plosza, M. Plozsa, Bouška, Drahoš, Novotný (55. Koky), Mihulka, Bondor, Mareš, Pavlík.

Holetín Tuněchody 1:6

Branky: 36. Zdražil 13., 41. a 61. Adámek, 11. Mattuš, 70. Polnický, 90. Hýl.

Utkání mělo před 140 diváky překvapivý začátek, když hosté vedli ve 13. minutě již 0:2. Sokol se v průběhu první půle dostal zpět do zápasu, ale v jejím závěru přidal soupeř třetí gól. Po přestávce byly Tuněchody jednoznačně lepší a kanonýr Adámek potvrdil střeleckou kvalitu. Výsledek je pro Holetín krutý, dění na hřišti mu asi neodpovídá.

Sestavy Sokol Holetín: Byrtus Prášek, Černý, Beneš, Vondráček Doležal (46. Vacek), Ceral, Zavřel, Zdražil (70. Starý) Filipi (80. Kučera), Wasserbauer. SK Tuněchody: Elich Hudeček, Bažant, Hájek, Slezák Pokorný, Mattuš (64. Vrzal), Adámek, Hanko Lamberský (73. Hýl), Šilhánek (51. Polnický).

Svídnice - Kočí 4:1

Branky: 22. Polák, 28. Kubašta st., 67. Sokol, 71. vlastní Vávra 77. Škaryd.

Domácí měli po celý zápas územní převahu a hlavně proměňovali vypracované šance. Na malém hřišti byli bojovnější a vstřelili čtyři branky, Kočí dokázalo korigovat až v závěru za stavu 4:0. 100 diváků.

Sestavy TJ Svídnice: Švadlenka Sokol (75. Mrkvička), Dibelka (46. Dubský), Polák, M.Zelenka, Kubašta ml., Dušek, Bláha (84. Fuxa), Kubašta st., J. Zelenka (46. Chvojka), Louvar. SK Kočí: Dostál Janko, Vávra, Koreček, Havránek Škaryd, Štursa (77. Slanař), Blažek, Bukač Fantl (68. Němec), Pavlas (53. K. Kudrnka).

Vítanov - Křižanovice 0:1

Branka: 11. M. Pecina.

Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách rozhodla obrovská chyba domácího brankáře, který netrefil balón mimo vápno a pro soupeře nebyl problém vsítit vítězný gól. ČK: 0:1 (93. Kadlec).

Sestavy SK Vítanov: Bednár D. Marek (79. M. Marek, 81. Nosál), Ondráček, Němec, Šulc, Neuwirth, L. Jůn. Picek, Uher (67. Doležal), Kučera, Dvořák. SK Křižanovice: Matějka Čížek, Fr. Pecina, J. Pilař, M. Žák, Kozel, Štěpán (27. Smetánka), M. Pecina (90. Janeček), Novák, Kadlec, O. Pilař (J. Žák).

Svratouch - Krouna 2:3

Branky: 61. a 90. z pen. Černý 5. Bělský, 37. a 87. Svatoň.

Derby začali lépe hosté, když již v 5. minutě tečoval přesně hlavou přímý kop do sítě Bělský. Poté se hra vyrovnala bez náznaku větších šancí. Další přišla až ve 37. minutě ze strany Krouny, kdy se trefil Svatoň a hosté tak po poločase zaslouženě vedli. Po změně stran si Svratouch vytvořil tlak, ale neproměňoval vyložené příležitosti. Až po hodině hry se podařilo snížit ranou ze 40 metrů Černému (1:2). Místo následného vyrovnání ale přišla v 87. minutě krásně kopnutá standardka Svatoně a bylo rozhodnuto. V samém závěru ještě domácí snížili z penalty, víc již ale nestihli.

Sestavy Sokol Svratouch: Kampů Pulda, Chaloupka, Jelínek (67. Lampárek), Bureš (83. Kašpar), Kaplan, Kyncl, Černý, Marek, Macháček, Pavlík. Sokol Krouna: Bárta Ducheček, Kulhavý, Kiričenko, Bouška, Vaňák, Zelenka, Svatoň (90. Janoušek), Charouz (50. Černý), P. Bělský, D. Bělský (88.Vávra).

Kameničky - Rozhovice 0:2

Branky: 32. a 37. Stejskal.

Na šance byli překvapivě lepší domácí, kteří si vypravovali pět šest gólovek, ale ani jednu nedokázali dostat za záda výborného brankáře Pleskota. Zkušení a fotbalovější hosté snad neměli ani jednu loženku, dokázali však po chybách Kameniček vstřelit Stejskalem dvě branky. 100 diváků.

Sestavy FK Kameničky: V. Zavřel Netolický, P. Adámek, D. Adámek, Hrabčuk (68. Bureš), V. Zavřel Pešek, Horák, Čermák, Hromádko Chmelík (46. Mitáček). SK Rozhovice: L. Pleskot M. Pleskot (76. Hůlka), Mráz, Voženílek, Tamchyna Kopecký, Stejskal, Kubeš, Popílek (60. Skyva) Kadeřábek (72. Čopák), Kopp.

Prosetín - Skuteč 5:4

Branky: 6. Vodvárka (pen), 32., 39. a 43. Novotný, 59. Šikl 1. Rosůlek (pen), 14. Polanský, 56. Urban, 66. Talácko.

Před rekordní návštěvou podzimu (420 diváků) začali hosté skvěle a již ve 13 sekundě dostali možnost zahrávat pokutový kop, ze kterého otevřel skóre Rosůlek. Za pět minut ale taktéž z penalty Vodvárka vyrovnal na 1:1. Po čtvrt hodině se Skuteč opět ujala vedení, tentokrát Polanským. V závěru první půle však vzal režii zápasu do svých rukou Jiří Novotný a za 11 minut vstřelil hattrick, čímž stanovil poločasový výsledek na 4:2. V 56. minutě sice hosté snížili Urbanem, aby ale hned za tři minuty prosetínský Šikl upravil na 5:3. Taláckovi se pak v 66. minutě podařilo vsítit kontaktní branku, vyrovnat se Skutči ale již nezdařilo. Derby se muselo fanouškům líbit.

Sestavy Sokol Prosetín: Hlouš Slavík, Haman, F. Šafránek, Černý Šikl (77. Voňka), Vodvárka, A. Šafránek, J. Ročňák Novotný (84. Marek), Remeš (62. D. Ročňák). Junior Skuteč: Hrubý Odehnal, Vít, Škorpík, Kubík (15. Cink), Talácko, Rosůlek, Horáček (76. Langer), Filipi (55. Urban), Bačkovský (62. Šmaha), Polanský.

Miřetice - Zaječice 2:0

Branky: 15. T. Řezníček, 35. T. Najman.

Jednoznačná záležitost domácího Tatranu, kteří o své výhře rozhodli v první půli. Hosté sice hráli celý druhé poločas přesilovku, ale nic vážnějšího si nevytvořili. 135 diváků. ČK: 1:0 (45. Slanina).

Sestavy Tatran Miřetice: Alinče Slanina, Hron, O. Najman, Kopecký Doležal (78. Sokol), T. Najman (64. Bureš), P. Řezníček, Kouba T. Řezníček, O. Polívka (86. Pecina). FC Zaječice: P. Nejtek J. Nejtek (69. T. Kubelka), Hromádko, J. Kubelka (52. Schinagl), Kulhánek, Dejdar, Z. Pejcha, Fousek, Konrád, D. Pejcha, Pavlačič. (rp)

1. Rozhovice 14 13 0 1 40:13 39

2. Tuněchody 14 11 1 2 30:8 34

3. Prosetín 14 8 4 2 45:19 28

4. Holetín 14 8 3 3 31:22 27

5. Miřetice 14 8 2 4 29:12 26

6. Kameničky 14 5 5 4 24:20 20

7. Křižanovice 14 6 2 6 22:22 20