FC Hradec Králové B – AFK Chrudim 2:0

„Votroci“ měli parádní nástup a už v 5. min. se radovali z gólu. Po centru Špidlena se prosadil hlavou důrazný Dorotík – 1:0. V 16. min. po střele Pártla vykopával míč hostující obránce z brankové čáry. Ve 34. min. zahrozil na druhé straně Rešetár, ale nastřelený míč skončil v zámezí. Před přestávkou z nadějné pozice střílel mimo domácí Dorotík.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté. Ve 47. min. vytáhl Holý trestný kop Vladyky se štěstím na roh. Krátce poté střílel nad agilní Rešetár. Na druhé straně byl v zakončení z úhlu nepřesný Dorotík. V 68. min. propadl trestný kop Grima skrz rukavice hostujícího brankáře Vostradovského do sítě – 2:0. Poté gólman Holý vychytal Vladyku.

Fakta – branky: 5. Dorotík, 68. Grim. Rozhodčí: Doležel (Frýdlant v Čechách). ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. FC Hradec Králové B: Holý – Přibyl, Němeček, Kouřil, Špidlen – Pártl (85. Černý), Nemček, Grim, Pacák – Hubička (68. Voltr), Dorotík. AFK Chrudim: Vostradovský – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf (84. Kroutil), Vácha, Vodrážka, Rešetár – Vágner, Vladyka.