Žďár– AFK Chrudim 2:3 (2:1)

Hned vprvní minutě se domácí ujali vedení, když nepovedený centr zapadl nečekaně do sítě. Vzávěru poločasu byly kvidění dvě penalty. Nejprve byla nařízena za ruku a Vácha zní srovnal na 1:1. Zanedlouho na druhé straně potrestal faul Bratršák.

Po řadě změn vsestavě převzali „afrkáči“ ve druhém poločase iniciativu, kterou vyjádřili brankami Haufa a Váchy po perfektně zahraných standardkách Vladyky.

Vsobotu by měli hrát poslední přípravu na Montasu Hradec Králové, protože již 7.března je čeká divizní dohrávka odloženého podzimního zápasu vTurnově-Pěnčíně.

Branky: 1.Libochleb, 45.Bratršák (pen.)– 40.Vácha (pen.), 56.Hauf, 60.Vácha.

Sestava AFK: Lankaš– Luptovský, Michalec (Linhart), Rahimič, Klíma (Terer)– Hýsek (Hauf), Zvára, Kuchta, (Holub) Semerád (Klíma)– Vácha, Vladyka.