Tesla - AFK Chrudim 0:5

Domácí vstoupili do utkání s respektem, a ten se jim nevyplatil. Ve 29. minutě byl stav již 0:3 a domácí příznivci se nestačili divit. Vždyť Tesla se prakticky za celý zápas nedostala do hry a to ani po změně stran. AFK se opíral o výborného Vladyku ve středu pole, jenž se prezentoval dvěma pěknými góly a byl hlavním režisérem utkání. Ve druhé půli si Tesla vypila kalich hořkosti až do dna.

Fakta – branky: 4. a 85. Vladyka, 16. Hauf, 29. Dostálek, 64. Holub. Rozhodčí: Řezáč (Písek). ŽK: 3:1). Diváků: 320. Poločas: 0:3. Tesla Pardubice: Shejbal – Třešňák, Koblížek, Prorok, Hlava – Vaňous, Voženílek, Jeřábek, Škvrňák (46. Brož) – Hudec (72. Fidra), Petrus (46. Večerník). AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský (45. Rahimič), Jirousek, Linhart, Adámek – Holub, Vladyka, Semerád (61. Zvára), Dostálek (65. Klíma) – Kopecký, Hauf

Předměřice - Týniště 1:0

Fotbalisté Slavoje, kteří v prvním kole utrpěli v Chrudimi debakl, tentokrát svým příznivcům připravili příjemné překvapení. Třikrát je sice v utkání zachránila branková konstrukce, nicméně za enormně bojovný výkon si vítězství zasloužili. Jediná branka padla v 75. min., přesný výkop gólmana Cejnara výborně zpracoval Frank, obešel Tomáška a jeho následný přízemní centr usměrnil zblízka do branky Voborník.

Fakta – branka: 75. Voborník. Rozhodčí: Bohatý. ŽK: 2:2. Diváků: 302. Poločas: 0:0. Slavoj Předměřice: Cejnar – Vacek, Kotal, Hronek, Urban – Pospíšil (81. Krejcar), Koblížek (88. Jaroš), Páral, Dlabáček – Frank, Neppl (62. Voborník). SK Týniště: Ottmar – Tomášek, Hrubý, Lemfeld, Poděbradský – Seifert, Černý, Gorol, Matějus – Duchnič, Hradecký (80. Bendig).

Hradec B - Ovčáry 2:1

Utkání rozhodla v 83. minutě přesná hlavička hradeckého stopera Filipa. Hosté zahodili gólovku v nastavení.

Fakta – branky: 47. Munster, 83. Filip – 20. Hyka. Rozhodčí: Morávek. ŽK: 1:4. Diváků: 250. Poločas: 0:1. FC Hradec B: Frydrych – Chleboun, Filip, Kašpar, Belák (63. Melek) – J. Čech, J. Dvořák (70. Motyčka), Jelínek, Uchytil – Semerák, Munster.

Převýšov - Hlavice 0:2

Skóre utkání otevřel po hodině hostující Koblížek. Převýšov si v závěru vytvořil tlak, ale v nastavení podruhé inkasoval.

Fakta – branky: 60. Kolblížek, 90 (+4) Košumberský. Rozhodčí: Svoboda (Divišov). ŽK: 1:1. Diváků: 350. Poločas: 0:0. SK Převýšov: Pilař – A.Petr, Klička, Franc, Šmíd (75. T. Hrabík) – P. Hrabík (58. Ujec), Krejčí, Breda, Kopecký – Fejfar (81.Vaňura), Novák.

Trutnov - Holice 1:5

Fakta – branky: 40. Chmelík – 35. a 86. Veis, 63. Skalický, 83. Franc, 90. Jelínek. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:1. ČK 0:1 42. Svoboda). Diváků: 250. Poločas: 1:1. FK Trutnov: Šťastný – Mikeš, Syrovátka (12. Horák), Kozák, Görner – Chmelík (81. Machalík), Marks, Pejchal (71. Makovský), Mařas – Hejna, Kamitz. SK Holice: Svoboda – Půlpán, Jelínek, Skalický, Tošovský – Pištora (85. Kopa), Franc, Jedlička (46. Machatý) – Englich (44. Ondráček), Veis.

Pěnčín - Dvůr Králové 2:3

Fakta – branky: 82 a 90. Kameník – 8. a 62. Řežábek, 40. Kilevník. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 5:3. ČK 0:1 (72. Holub). Diváků: 500. Poločas: 0:2. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš (88. Řehák), Haase, Bělina – Kilevník, Groh (90. Míl), Holub, Blažek – Otradovský (80. Blažej), Řežábek.

Čelákovice - Choceň 2:1

O výhře rozhodli domácí gólem Dalekoreje v 87. minutě.

Fakta – branky: 8. Dozorec (z pen.), 87. Dalekorej – 46. Viktor Smejkal. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:2. Diváků: 210. Poločas: 1:0. FK Agria Choceň: Gerčák – Kopecký, Michal, Jandera, Nedvěd – Viktor Smejkal, Šulc, Lukáš Smejkal, Krejza (56. Lesák) – Šabata (63. Dostál), Reichl (87. Hunal). ⋌ (such)

Další výsledek – 2. kolo: Velim – Dobrovice 0:2.