V jediném sobotním utkání se proti sobě postavila právě Rohoznice a Tuněchody. Hýl sice Tuněchodským vystřelil poločasové vedení 1:0, ve druhé půli se však spustil brankostroj soupeře, který nakonec zastavil po čtyřech vstřelených brankách. A i když se Hýl po poločase trefil ještě jednou, jeho druhá branka už k bodovému zisku nepomohla.

V sobotu se nejdříve odehrál již zmíněný souboj o první místo. A byla to jasná záležitost pro hosty. Pořádající klub z Dřenic totiž vyfasoval šestku jak vyšitou. Konečné skóre se spíše podobalo tenisovému, než fotbalovému. O čestný zásah se alespoň postaral Rázek.

Třetí a poslední zápas víkendu byl ve znamení poražených mančaftů z prvního kola. Ze souboje vyšla lépe Rohovládová Bělá, která ve vyrovnaném utkání dokázala zvítězit 2:1. Když ve druhém poločase o výhře rozhodl Boháček.

Tuněchody – Rohoznice 2:4 (1:0)

Branky: Hýl 2 – Ryšavý 2, Štěpánek, Metelka. Dřenice – Mnětice 1:6 (0:3)Branky: Rázek – Doležal 2, Mergl, Roprecht, Tláskal, Eliáš. Roh. Bělá – Míčov 2:1 (1:1)Branky: Petr, Boháček – Šindelář.