DOROST

Vč. přebor U19

Hlinsko - Vys. Mýto 2:3 (za domácí Zach, Šmatlán)

Konečná tabulka

1. Pce B 30 26 2 2 149: 25 80

2. RMSK Cidlina 30 24 1 5 114: 29 74

3. Svitavy 30 22 3 5 104: 31 72

4. Náchod B 30 18 3 9 113: 72 58

5. Letohrad 30 18 3 9 111: 58 58

6. Trutnov 30 18 3 9 104: 48 57

7. Třebeš 30 14 7 9 82: 58 55

8. Hořice 30 17 1 12 96: 53 52

9. Hlinsko 30 10 4 16 62: 88 37

10. V. Mýto 30 10 4 16 50:100 36

11. Litomyšl 30 10 2 18 53: 98 33

12. Lanškroun 30 9 2 19 57: 88 30

13. Č. Třebová 30 7 4 19 52: 90 27

14. Olympia HK B 30 6 4 20 52:103 24

15. Nové Město 30 7 2 21 52: 96 23

16. Dvůr Králové 30 1 1 28 15:229 4

Krajský přebor U19

Dorostenci Třemošnice se kolo před koncem radují z vítězství v soutěži. Stačila jim k tomu domácí remíza se společným mužstvem Svídnice /Slatiňany, kterou navíc „opentlili" výhrou v penaltovém rozstřelu.

Třemošnice - Svídnice 1:1, na penalty 4:2

Branky: Brom - Holeta

Sestavy ŽSK Třemošnice: Mareček T. Jelínek, Široký, A. Šťastný, Stehlík Honzíček, P. Šindelář, Forman, Bém Pumer, Brom (Malý, Mejtský). Spartak Slatiňany: Chvojka Polák, Pilař, Kazda, Sotona Kápička, Holeta, Mikan, Chalupník Jeníček, Slavík (Řeháček, Morávek, Boháč).

Živanice - Heřm. Městec 1:1, na penalty 2:4

Tabulka po předposledním kole

1. Třemošnice 29 21 5 3 77: 24 71

2. M. Třebová 29 19 4 6 100: 44 65

3. Svídnice 29 18 7 4 88: 49 64

4. Holice 29 17 4 8 73: 44 56

5. Pardubičky 29 14 8 7 85: 59 52

6. Choceň 29 13 6 10 68: 57 47

7. Živanice 29 13 5 11 59: 58 46

8. Pomezí 29 11 8 10 67: 54 45

9. Svitavy B 29 12 5 12 84: 66 44

10. Ústí n. O. 29 10 5 14 51: 55 39

11. H. Městec 29 12 1 16 58: 85 37

12. D. Újezd 29 11 2 16 55: 79 36

13. Přelouč 29 9 4 16 42: 62 33

14. Jablonné n. O. 29 8 1 20 58: 98 26

15. Horní Jelení 29 7 3 19 54: 93 25

16. Žamberk 29 2 2 25 23:115 9

Okresní přebor

Spojený tým Kameniček a Hlinska B vyhrál dorostenecký Okresní přebor, a to už do posledního kola ani nezasáhl.

Rosice - Chroustovice 0:0

Zaječice - Nasavrky 1:1 (Pavlačič - Paulus)

Vítanov - Dřenice 2:3 (Myška, Dvořák - Mudruňka 3)

Konečná tabulka

1. Kameničky 18 11 3 4 61: 29 36

2. Zaječice 18 9 5 4 39: 24 32

3. Vítanov 18 8 6 4 44: 30 30

4. Chroustovice 18 7 6 5 41: 34 27

5. Nasavrky 18 6 4 8 32: 24 22

6. Rosice 18 5 4 9 35: 41 19

7. Dřenice 18 2 2 14 19: 89 8

ŽÁCI

Krajský přebor

(starší + mladší)

Skupina o 5.-8. místo

Pardubičky - Hlinsko 4:1 (T. Solnička)  a 3:1 (Petržel)

Skupina o 13.-16. místo

Holice - Prosetín 1:1, na penalty 2:4  a  3:3

Skupina o 17.-20. místo

Slatiňany - Třemošnice 4:3 (za domácí Lukáš 2, Táborský, Bakeš) a 8:1 (za domácí T. Borovička 4, Čejka, Harsa, Kyncl, Opavský)

Okresní přebor

Po dorostencích vyhráli fotbalisté Sokola Svratouch i kategorie starších a mladších žáků. Pokud to takto půjde dál, v tomto oddíle se budoucnosti bát nemusí!

starší žáci

Svratouch - Nasavrky 11:0 (Kaštánek 3, Jiří Gregor 2, Josef Gregor 2, Hufnágel, Pavel Matoušek, Stodola, Petr Matoušek)

Chrast - Rosice 10:0 (Ceral 3, Křivka 2, Cimburek, Polívka, Horák, Steklý, Linhart)

Konečná tabulka:

1. Chrast 15 14 0 1 76: 13 42

2. Slatiňany B 15 11 1 3 38: 16 34

3. Svratouch 15 10 1 4 65: 23 31

4. Vítanov 15 5 1 9 26: 35 16

5. Nasavrky 15 1 2 12 8: 53 5

6. Rosice 15 1 1 13 9: 82 4

mladší žáci

Miřetice - Proseč 1:11 (Horník - Svoboda 4, Beránek 3, Nekvinda 2, Maszáros, Vích)

Chrast - T. Kamenice 3:4 (Nevole, Hansl, Dostál - Rejholec, Linhart, Mrtka, Kudláček)

Prachovice - Vítanov 3:1 (Dunka 2, Červeňák - Petrlík)

Ronov - Nasavrky 2:4 (Sehnoutka, Pavlík - Rulík 2, Doležal, Pecina)

Zaječice - Orel 7:0 (Pavelka 2, Vašák, Rohlík, Stein, Šebek, Pecháček)

Luže - Svratouch 3:8 (Zajíček 2, Baťová - Janeba 4, Josef Gregor 2, Klivar, Petr Matoušek). (rp)

Konečná tabulka:

1. Svratouch 22 18 2 2 117: 30 56

2. Vítanov 22 15 3 4 92: 27 48

3. Chrast 22 15 2 5 63: 38 47

4. Proseč 22 14 3 5 88: 37 45

5. Trh. Kamenice 22 12 2 8 64: 40 38

6. Luže 22 9 3 10 45: 48 30

7. Nasavrky 22 9 2 11 59: 60 29

8. Orel 22 9 2 11 56: 84 29

9. Zaječice 22 7 4 11 49: 39 25

10. Prachovice 22 5 4 13 47: 61 19

11. Ronov 22 4 1 17 30:106 13

12. Miřetice 22 1 0 21 13:153 3