SK Dřenice – SK 1. FC Mikulovice 5:4 (4:2). Branky: P. Kudyn, Ptáček, Šulaj, Hýl, Hybeš – J. Vencl 2, P. Vencl, Karlík. Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu a s plným nasazením. Divoké skóre mohlo být ještě vyšší, protože obě mužstva, zvláště však domácí, si vytvořila řadu dalších brankových příležitostí. Za domácí se brankově prosadily všechny hráčské posily.

SK Starý Máteřov – AFK Ostřešany 3:2 (0:1). Branky: Chocholatý, Lebduška, Mynka – Drbohlav 2. Bojovné utkání, ve kterém v první půli dominovalo mužstvo Ostřešan. Po poločase však soupeř otočil průběh hry i skóre.

O 3. místo: SK 1. FC Mikulovice – AFK Ostřešany 7:1 (2:0). Branky : J.Vencl 3, Žídek 2, P. Vencl, Karlík.V zápase se projevil rozdíl dvou tříd mezi soupeři, když v prvním poločase Ostřešany ještě vzdorovaly , ale v druhé půli již Mikulovice soupeře jasně rozstříleli.

Finále: SK Dřenice – SK Starý Máteřov 0:1 (0:0). Branka: Křížek. Bojovné, místy až tvrdé, utkání hrané v naprosté většině času na polovině Máteřova. Domácí ale ztroskotávali na zahuštěné obraně soupeře, popřípadě na kvalitním brankáři Skalickém. V samotném závěru však domácí obrana „vyrobila“ nepochopitelnou hrubku, kterou soupeř se štěstím využil. SK Dřenice: M. Kudyn - M.Musil, Rychtařík, Hýl, Pekař, Michálek I, P. Kudyn, Michálek II, Šulaj, J. Musil, Ptáček (Polák, Celuch, Hybeš, Starý, Valenta).