Převýšov – Horní Měcholupy 2:0

Fakta – branky: 81. Hečko, 90. Jos. Dvořák. Rozhodčí: Jedlička (Most). ŽK: 0:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. SK Převýšov: Ottmar – Franc, J. Novák, Černý, Špidlen – Jan Dvořák, Kopáč, Hrabík (46. Jos. Dvořák) – Urbanec (18. Doležal), Petřík, P. Novák (76. Hečko). SK Horní Měcholupy: Kolář – Dressler, Ricka, Balík, Procházka – Knobloch (80. Jíša), Mareš, Opluštil, Zapalač – Surynek (62. Blažej), Hejný (67. Mikolanda).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Jednalo se o velice důležitý zápas, který nám výsledkově vyšel. Herně to tentokrát nebylo tak dobré jako v předešlých zápasech. Fotbal se však hraje na góly, a proto jsme zaslouženě vyhráli."

Kolín – Chrudim 2:2

Fakta – branky: 5. Stejskal, 62. Michálek  – 27. Kesner, 40. Dostálek. Rozhodčí: Kotalík (Praha). ŽK: 1:2. Diváci: 300. Poločas: 1:2. FK Kolín: Čižinský – J. Biško, Jelínek, Nešpor, Čapek – Rozsíval, Stejskal, Horák, Boček (85. Šťastný) –  Michálek (80. R. Biško), Šourek. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Jarosz (67. Vácha), Kesner, Vodrážka (88. Drahoš), Vladyka, Dostálek (77. Mastík) – Holub.

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Čtyři góly, dramatický zápas, který se musel líbit. Po mizerném začátku jsme do poločasu stav otočili, ale Kolínu se ve druhé půli podařilo vyrovnat. Teď  hned neřeknu, jestli je to ztráta či ne."

Další výsledky – 34. kolo: Č. Lípa – Králův Dvůr 0:2, Domažlice – K. Vary 6:1, Hlavice – Písek 1:7, Kladno – Chomutov 1:2, Strakonice – Sparta B 1:2,  Vltavín – Kunice 1:0, Zápy – Roudnice n. L. 1:0.