AFK Chrudim B – SK Stolany 2:3 (1:0).Branky: Zelinka, Málek – Vácha 2, Zavřel. Po dvou neproměněných šancích (15. hostující Pavlík a ve 20. při přečíslení dva na jednoho Kadeřábek pálil mimo) přišel ve 23. gól Zelinky, jenž přešel od půlky přes tři hráče a mířil přesně – 1:0. Ve 38. měl na kopačce vyrovnání Kučera, ale Kyselu nepřelstil. V této části Stolany si nedaly balon, narážely na rychlého soupeře. V 50. Ročín z penalty nepřekonal chrudimského gólmana, avšak převahu Stolan v nástupu do II. půle zúročil Zavřel – 1:1. V 61. po vyšachování hostující obrany mířil přesně Málek – 2:1 a iniciativa přešla na kopačky rezervy. V 77. nedokázali Stolanští využít nepřehledné situace před brankou Kysely, ale vše si vynahradili v závěru, kdy Vácha dvěma brankami otočil skóre. V 82. z nezištné přihrávky Kučery 2:2 a o pět minut později mu nahrál Kuchta a Vácha se nemýlil – 2:3. Sestavy – AFK B: Kysela – Hýsek, Polívka, Málek, Šindelář, Hůlka, Kadeřábek, Červenka, Zelinka, Briance, Mašek (Smitka, Libora, Berner). Stolany: Dvořák (46. Tomáš) – Kuchta, Eis, Macháček, Chvojka – Zavřel, Černý, Motyčka, Kučera – Ročín, Pavlík (Janošinský a Vácha).

SK Chrudim – Holcim Prachovice 3:1 (2:1).
Branky: Šebek 2, Holec – Schneiderwind. Hráči od Vodojemu začali utkání aktivněji a většinu času měli míč pod kontrolou. Paradoxně však ve 12. minutě hosté z ojedinělého brejku skórovali Schneiderwindem 0:1. „Eskáčko“ to však nevyvedlo z rovnováhy a v 16. minutě po přesné střele do šibenice se Šebkovi podařilo vyrovnat na 1:1. Ve 28. minutě se řítil sám na brankáře Vrbku prachovický Budinský, ale gólman jeho sólo skvělým zákrokem zlikvidoval. O minutu později se chrudimský Zavřel nebál jít do ostrého souboje, hlavou přistrčil míč na Holce, který prostřelil prachovického brankáře Ondráčka – 2:1. Ve 35. minutě mohl zvýšit skóre chrudimský Zavřel, ale v tváří v tvář brankáři se neprosadi. Ve 37. minutě se ocitl sám před brankářem chrudimský Holec, ale ani ten neměl přesnou mušku. Druhá půle začala tlakem hráčů od Vodojemu a výsledkem bylo zvýšení stavu utkání na 3:1. Podruhé v utkání se prosadil Šebek, který tečovanou střelou překonal brankáře Ondráčka. Ten následně několikrát „čaroval“, jinak by byla výhra domácích výraznější. Chrudimské nyní čeká soustředění v Pustých Žibřiďovicích. Sestavy – SK Chrudim: Vrbka – Kusý, Lankaš, Wenzl, Starý – Štursa, Tesař, Šebek, Fantl – Zavřel, Holec (Jonáš, Škaryd, Koreček, Kozel). Prachovice: Ondráček – Kmoníček, Těšitel, Ptáčník, Brodňan – Vojáček, Šindelář, Kořínek, Hrdlička – Budinský, Schneiderwind (Klouda, Karvaj, Navrátil).