Utkání předešlo předání plakety výkonného výboru ČSTV čestný odznak pro Mílu Tázlarovou. Podepsán předseda ČSTV JUDr. Miroslav Jansa. Udělení ,, Za významný a výjimečný přínos k rozvoji tělovýchovy a sportu. Následoval čestný výkop, který provedla sama oceněná.

SK Křižanovice  - stará garda Sparty Praha 3:9 (0:5). Branky: 0:1 Stracený, 0:2 Jarošík, 0:3 Stracený, 0:4 Stracený, 0:5 Jarolím, 0:6 Stracený, 1:6 J.Pilař, 2:6 Prokop, 2:7 Novotný, 2:8 Jarošík, 2:9 Stracený, 3:9 Bejr.

Sestavy - SK Křižanovice, I. poločas: P. Novák - Hnízdil, Čížek, Paulus, Bakeš Meduna, Michal Pecina, Švejda, Straka J. Žák, Miloš Pilař (Strouhal, Bejr, Jan Pilař). II. poločas: L.Matějka - Špadrna, Kozel, Hoffman, L.Pilař M. Žák, Novák, O. Pilař, J. Pilař Milan Pecina, Šeps (Bejr, Prokop, Strouhal). Sparta Praha: Sova - Stracený, Vrabec, Jeslínek, Slaný Mlejnský, Jarošík, Novotný, Budka Trval, Bažant (Jarolím, Bartoň, Táborský).

Samotné utkání se hrálo v úmorném vedru a na 2 x 35 minut. Skončilo podle očekávání vítězstvím internacionálů Sparty Praha v poměru 9:3. Utkání odřídil rozhodčí Milan Horák z Chrudimi a na lajnách mu pomáhali členové místního klubu SK. Za zmínku také stojí, že ve druhém poločase si nadšený fanoušek Sparty, Michal Pecina, splnil svůj sen a zahrál si za svůj milovaný klub.

K výročí kopané v Křižanovicích byla vydána brožura zásluhou Míly Tázlarové, která dodala veškerý fotomateriál a své postřehy. Brožura má 106 stran a podle všech, kteří si ji zakoupili uznali, že se povedla. Na vydání této publikace se podílel i Miloš Pilař a firma BERRY discount a prodávala se za 100,-.

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům nejen za tuto akci, ale za celých 15 let, dále patří poděkování AGRO Liboměřice, které se stará o zavlažování hřiště v těchto tropických dnech a týdnech.

Věříme, že dalších 15 let bude v Křižanovicích aspoň z poloviny tak úspěšné jako prvních 15 let.