Hlinsko – H. Brod 3:0

Branky: Nevole, Hlouš, Chmelík.

„Na utkáni jsme přijeli kompletní v 19 hráčích. Prní poločas jsme měli pod kontrolou a soupeře do ničeho nepustili. Úvodních 20 minut byla ukázka moderního fotbalu. Hráli jsme se zabezpečenou obranou a chytrostí v koncovce. Nevole se trefil krásně z dvaceti metrů přímo do šibenice. Další branky přidal Hlouš a utkání pečetil Chmelík. Ve druhé půli šel sám na branku i Dostál, ale bohužel nedal.

Všechny hráče musím pochválit za zodpovědný výkon, nasazení, bojovnost. Mám velikou radost, že se hrajeme jako tým," řekl k utkání trenér Hlinska Daniel Sigan.

Hlinsko: Jindřichovský – Křivka, Zach, Pelikán, Mayer, Volf, Alli, Nevole, Portyš, Hlouš, Vukliševič. Střídali: L. Cach, A. Cach, Chmelík, Cestr, Vymetal, Zub, Rezničenko, Dostál.

Proseč – Skuteč 1:2

Branky: Mareš – Polanský 2.

Pro hosty se jednalo o první přípravné utkání. Proseč už jedno absolvovala. Oba soupeři nastoupili v nekompletních sestavách, přesto byl k vidění poměrně solidní fotbal z obou stran. I když se jednalo o přípravné utkání, tak nechyběla chuť do hry a bojovnost.

V první půli měli více ze hry hosté, kteří se prezentovali kombinační hrou na solidní úrovni. Odměnou jim byl první gól Polanského a poločasové vedení. Ve druhém poločasu se role otočili. Domácí, ač měli navrch, si ale vyložené šance připravit nedokázali. Jediný gól Proseče má na svědomí Mareš. Za Junior se ale trefil Polanský i v druhé půli a Skuteč tak zvítězila rozdílem jedné branky.

V zápase však nebylo poznat, že se střetli soupeři z odlišných soutěží, což je zvláště pro Junior potěšující zpráva. Další těžká zkouška čeká na Skutečské již tuto sobotu ve Svitavách, kde se střetnou s tamní rezervou hrající 1. A třídu.