AFK Chrudim B – Slatiňany. Z vlastní zkušenosti z loňska a podle poslednich výsledků favorizuji hosty ze Slatiňan. Tip: 2.

AFK Chrudim – Převýšov. AFK naváže na dobrý výkon z minulého kola, kdy vyhrál ve Velimi 3:0, a poskočí ve vyrovnané tabulce směrem vzhůru. Tip: 1.


Hlinsko – Ústí nad Orlicí. Oba týmy budou podle mě hrát o špici tabulky, utkání bude vyrovnané a tomu bude odpovídat i nerozhodný výsledek. Tip: 0.

Dobříkov – Stolany.
Celek Dobříkova neznám, tak tipuji podle postavení soupeřů v tabulce a domácího prostředí. Tip: 1.

H. Městec – Žamberk. Hostující celek zatím boduje naplno, ale každá serie jednou končí. Myslím, že v Bažantnici klopýtne alespoň částečně. Tip: 0.

Semanín – SK Chrudim.
Chrudimští by měli napravit předchozí ztráty z domácího prostředí při duelech se Žamberkem a Heřmanovým Městcem. Tip: 2.

Načešice – Litomyšl.
Domácí nováček se potřebuje už chytit, ale také hosté nebudou chtít odjet s prázdnou. Takže předpokládám, že si oba soupeři body rozdělí. Tip: 0.

Prosetín – Kameničky. Jako hráč Kameniček udělám vše pro naši výhru, ale toto je sázkařská hra, takže bych zkusil vsadit jedničku a budu moc rád, když se mi tip nepodaří. Tip: 1.

Proseč – Hlinsko B. Proseč si od nás minule odvezla první bod a doma by měla svoje konto navýšit na číslo 4. Ovšem i rezerva Hlinska už potřebuje zabrat. Tip: 1.

Svídnice – Chroustovice.
Ze Svidnice se body vždy odvážely těžko, navíc domací mají dobrý start do nové sezony. Tip: 1.
Supertrefa: celkově v tomto kole padne 32 gólů.


Minulý poradce Michal Kulhavý z Krouny uhodl z devíti odehraných zápasů čtyři výsledky, takže získal tři body.

Jaromír Doležal