SK Chrudim - Heřmanův Městec. Chrudimská „Elitka“ měla výborný vstup do soutěže, ale v minulém kole doma klopýtla se Žamberkem. Určitě bude chtít tento výpadek napravit a předpokládám, že se jí to podaří. Ale nebude to pro ni určitě lehké, protože hostující Jiskra před týdnem doma nasázela Králíkům půltucet gólů. Tip: 1.

Velim - AFK Chrudim. Tým AFK se v posledním kole konečně chytil, ale tentokrát na hřišti soupeře asi neuspěje. Tip: 1.

Letohrad B - Hlinsko. Celek z Vysočiny na podzim ještě neprohrál a pokud se soupeřící rezerva příliš neposílí z třetiligového „áčka“, tak si odveze tři body. Tip: 2.

Stolany - Vysoké Mýto. Stolanští spolu se Skutčí zatím jenom v krajském přeboru tápají a nemyslím, že by tomu mělo být jinak i v tomto utkání. Tip: 2.

Prachovice - Choceň B.
Po sestupu z KP Holcim podává nevyrovnané výkony a příliš nepřesvědčí asi ani tentokrát. Tip: 0.

Třemošnice - AFK Chrudim B.
Pikantní derby, protože trenér domácího lídra tabulky Miroslav Teplý přišel na třemošnickou lavičku právě od rezervy AFK. Myslím, že bude mít se svými svěřenci o to větší motivaci. Tip: 1.

Kameničky - Proseč.
Na podzim si vedou lépe Kameničky, které minule remizovaly na hřišti lídra z Rosic, ale Proseč je na dně tabulky a potřebuje se chytit. Tip: 2.

Hlinsko B - Rosice n. L. Hlinecké rezervě se na podzim vůbec nedaří a její krize bude nejspíš pokračovat i nadále. Proto tipuji výhru hostů, kteří na jaře sestoupili z I. A třídy a určitě myslí na rychlý návrat. Tip: 2.

Rváčov - Miřetice. Domácí jsou po sestupu z krajské soutěže v útlumu, soupeř v této sezoně určitě bude chtít dotáhnout postupové ambice až do konce, když mu minule o bod unikly. Tip: 2.

Rosice - Dřenice. Duel dvou týmů, které spadly z okresního přeboru asi rozhodne domácí prostředí. Tip: 1.

Poradce minulého kola Fortuna ligy Michal Vašák uhodl z devíti odehraných zápasů čtyři výsledky a získal tak tři body.

Jaromír Doležal