Tesla Pardubice B – SK Chrudim 1:4 (1:0).

Branky vítězů: Zavřel a Tesař 2. V první půli měla mírnou převahu Tesla. Do poločasu se ujala vedení 1:0, když několik gólovek kryl vynikajícími zákroky brankář „eskáčka“ Vrbka.

Hostům od Vodojemu vyšel začátek druhé půle. Ve 49. minutě srovnal Zavřel na 1:1, když si poradil s dvojicí obránců a chytrým lobem překonal gólmana. To hosty nakoplo a začali soupeře přehrávat. Po hodině hry se k trestnému kopu postavil Tesař a přesnou trefou otočil skóre na 1:2.

Třetí gól přidal opět Tesař, když si naskočil na roh Musila a hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Skóre zápasu pečetil Zavřel střelou z 25 metrů, která zapadla za záda překvapeného brankáře 1:4. „Eskáčko“ si tak rázně vyšláplo na účastníka krajského přeboru.

SK Chrudim: Vrbka – Holec, Lankaš, Wenzl, Štursa – Martin Pudil, Šebek, Tesař, Musil – Zavřel, Veverka (Starý, Michal Pudil).


SK Pardubičky – SK Chrudim B 1:3 (1:2).

Branky: Kozel, Hromádko (pen.), Koreček.

Na umělé trávě Na Hůrkách se potkali účastníci okresních přeborů, pardubického a chrudimského. Navrch měla rezerva od Vodojemu. Od úvodních minut udávala tempo a utkání měla pod kontrolou.

Skóre otevřel ve 14. minutě Kozel 0:1. Pardubičkám vyšel ojedinělý protiútok, z kterého se jim podařilo vyrovnat na 1:1. Hráči „eskáčka“ však pokračovali ve své hře, i když několik šancí zůstalo nevyužito. Skóre se měnilo až po penaltě, kterou bezpečně proměnil Hromádko – 1:2.

Druhou půli již na „umělce“ existovalo jen jedno mužstvo, a to hostující. Skóre se však měnilo již jen jednou, když se hlavou prosadil Koreček 1:3.

SK Chrudim B: Kramařík – Koreček, Kusý, Smělý, Šafařík – Kozel, Pavlík, Jonáš, Škaryd – Hromádko, Fabián (Valášek, Gregor).