SK Sokol Prosetín – Mezilesí Načešice 5:3 (3:1).

Branky: Horáček, Kulháň, P. Haman, J. Ročňák, Černý 1 - D. Jirásek 2 ( obě z penalt), Bartušek. Pohledné utkání na solidním terénu bylo v úvodu vyrovnané. Hosté se ujali vedení v 16. minutě po nedorozumění obrany s brankářem. Po obdržené brance domácí přidali a vytvořili si herní převahu. Povel k obratu skóre dal pěknou brankou Horáček.

Do druhého poločasu udělal domácí trenér Cach šest změn a fotbalová pohoda se vytratila. Prosetínští začali kupit chyby především v kombinaci a v defenzívě. Hosté to vycítili a dvěma proměněnými penaltami snížili na rozdíl jednoho gólu. Poslední slovo ale měl domácí Černý , který po nacvičeném signálu po trestném kopu hlavou upravil na konečných 5:3.

Prosetín: Zdražil - Polívka, Starý, P. Haman, A. Šafránek - F. Šafránek, Vodvárka, Šikl, Polanský - Kulháň, Horáček (Bačkovský, Černý, J. Ročňák, Remeš, K. Slavík, M. Ročňák). Načešice: Novák - Drahý, Strouhal, Bříza, Brandstein - Marek, D. Jirásek, M. Jirásek, Novotný - Tamchyny, Bartušek (Machač).