Velké Meziříčí – AFK Chrudim 2:1 (1:0). Branka za AFK: Rahimič. Meziříčí začalo utkání důrazně od podlahy, hosté si s takovou hrou nedokázali poradit. Po první inkasované brance přeskupili „afrkáči“ řady a pokoušeli se o zvrat, ale přestože soupeř dohrával ve druhém poločase o deseti, nedokázali utkání otočit. Meziříčí navíc po faulu Klímy z penalty zvýšilo na konečných 2:0.

AFK Chrudim:

Kysela – Michalec (Sivac), Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf, Holub, Žvára, Čechlovský (Kučera) – Vladyka, Vágner.

Trenér AFK Pavel Jirousek měl po utkání daleko ke spokojenosti: „Stejně jako v předešlém zápase s Pardubicemi nám chyběl potřebný důraz a agresivita, v tom jsme za soupeřem zaostávali. Pořád je na nás znát nerozehranost, naše hra ještě zdaleka nedosahuje kvalit potřebných pro mistrovskou soutěž. Máme ještě čtrnáct dní na to, abychom na tom něco změnili. K dispozici máme v tuto chvíli jen 14 hráčů, mužstvo postihla velká marodka a zranění.“ Generálku před jarní částí divize, která startuje 14. března, obstará tuto sobotu od 14 hodin přípravné utkání ve Žďáru nad Sázavou.

SK Chrudim – Moravany 2:2 (2:1). Branky za SK: Štursa, Wenzl. Hrálo se vyrovnané utkání, v němž měli mírnou převahu hráči „eskáčka“. Do poločasu se díky trefám Štursy a Wenzla ujali vedení 2:1. Hosté snížili na rozdíl jednoho gólu střelou z dvaceti metrů a ve druhé půli se jim podařilo vyrovnat. Další branky už do konce utkání nepadly a SK Chrudim tak v utkání se soupeřem z I. A třídy remizoval 2:2. Sestava SK Chrudim: Kramařík – Hudeček, Lankaš, Zavřel, Starý – Pudil Martin, Šebek, Lištván, Štursa – Musil, Wenzl (Koreček, Jonáš, Pudil Michal).

„Začátek utkání nám vyšel a v druhé půli jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme neproměnili některé šance, proto je remíza spravedlivá“, uvedl k utkání místopředseda, sekretář a vedoucí mužstva Martin Škrha