STARŠÍ: AFK Chrudim - RMSK Cidlina Nový Bydžov 7:2 (7:1). Branky: Peřina a Pešek 2, Andrle, Langr, Najman. “Afrkáči“ měli výborný nástup, za dvacet minut nastříleli pět branek a do poločasu přidali další dvě trefy, takže o vítězi bylo brzy rozhodnuto. I v druhém poločase si domácí vytvořili řadu šancí, ovšem zřejmě pod dojmem jasného náskoku se střelecky už prosadit nedokázali. Družstvo celkově podalo dobrý výkon, za nějž je ho nutno pochválit. AFK: Liebelt - Valda, Peřina, Drahoš, Řezníček - Najman, Langr, Vávra, Andrle - Lacman, Pešek (Kratochvíl, Rosůlek, Svoboda, Rufer). V tabulce je Chrudim čtvrtá s 27 body, za Libercem B 33, Olympií Hradec Králové 29 a Žižkovem 27.

MLADŠÍ: AFK Chrudim - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:1 (2:0). Branky: J. Dědič 2, Mrázek, Žalud. Chrudimští mladíci vstoupili do utkání dvěma neproměněnými šancemi, což je provázelo téměř po celý zápas. Možností vstřelit gól bylo poměrně dost, ale v zakončení se nedařilo, tak jako minulý týden v Čáslavi. Přesto dosáhli přesvědčivého vítězství. AFK: Hanuš - Strnad, Tlapák, Krystl, Veselský - Mrázek, Dastych, Malinský, Žalud - Mlynka, Meduna (Vala, Dědič J., Kabrhel, Kysela). Chrudimští vedou tabulku s 41 bodem před Pardubicemi B 39 a Žižkovem 36.