PŘIDĚLENÁ ČÍSLA A HRACÍ TERMÍNY

1 SK VTJ RAPID Liberec So 10:15 UMT Harcov

2 MFK Trutnov Hlášenky

3 FK Varnsdorf Hlášenky UMT

4 MFK Chrudim So 14:00 LS V Průhonech

5 FK Kolín NE 10:00

6 FK OEZ Letohrad So 10:15 UMT

7 Svitavy Hlášenky

8 FK Admira Praha So 10:15

9 Sokol Třebeš Hlášenky

10 FC Olympia Hradec Králové B SO 9:30 Kukleny

11 FK Baumit Jablonec Hlášenky ZŠ Mozartova

12 RMSK Cidlina Nový Bydžov Hlášenky

13 FK Slavoj Vyšehrad Hlášenky UMT

14 SK Slavia Praha Hlášenky SC Horní Počernice

15 FK Viktoria Žižkov Hlášenky Satalice

16 FK Meteor Praha VIII Hlášenky

1. Kolo 22. 8. 2012 17:00

SK VTJ RAPID Liberec FK Meteor Praha VIII, MFK Trutnov FK Viktoria Žižkov, FK Varnsdorf SK Slavia Praha, MFK Chrudim FK Slavoj Vyšehrad, FK Kolín RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK OEZ Letohrad FK Baumit Jablonec, Svitavy FC Olympia Hradec Králové B, FK Admira Praha Sokol Třebeš.

2. Kolo 18. 8. - 19. 8. 2012 17:00

FK Meteor Praha VIII Sokol Třebeš, FC Olympia Hradec Králové B FK Admira Praha, FK Baumit Jablonec Svitavy, RMSK Cidlina Nový Bydžov FK OEZ Letohrad, FK Slavoj Vyšehrad FK Kolín, SK Slavia Praha MFK Chrudim, FK Viktoria Žižkov FK Varnsdorf, SK VTJ RAPID Liberec MFK Trutnov.

3. Kolo 25. 8. - 26. 8. 2012 17:00

MFK Trutnov FK Meteor Praha VIII, FK Varnsdorf SK VTJ RAPID Liberec, MFK Chrudim FK Viktoria Žižkov, FK Kolín SK Slavia Praha, FK OEZ Letohrad FK Slavoj Vyšehrad, Svitavy RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Admira Praha FK Baumit Jablonec, Sokol Třebeš FC Olympia Hradec Králové B.

4. Kolo 1. 9. 2. 9. 2012 17:00

FK Meteor Praha VIII FC Olympia Hradec Králové B, FK Baumit Jablonec Sokol Třebeš, RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Admira Praha, FK Slavoj Vyšehrad Svitavy, SK Slavia Praha FK OEZ Letohrad, FK Viktoria Žižkov FK Kolín, SK VTJ RAPID Liberec MFK Chrudim, MFK Trutnov FK Varnsdorf.

5. Kolo 8. 9. - 9. 9. 2012 17:00

FK Varnsdorf FK Meteor Praha VIII, MFK Chrudim MFK Trutnov, FK Kolín SK VTJ RAPID Liberec, FK OEZ Letohrad FK Viktoria Žižkov, Svitavy SK Slavia Praha, FK Admira Praha FK Slavoj Vyšehrad, Sokol Třebeš RMSK Cidlina Nový Bydžov, FC Olympia Hradec Králové B FK Baumit Jablonec.

6. Kolo 15. 9. - 16. 9. 2012 16:30

FK Meteor Praha VIII FK Baumit Jablonec, RMSK Cidlina Nový Bydžov FC Olympia Hradec Králové B, FK Slavoj Vyšehrad Sokol Třebeš, SK Slavia Praha FK Admira Praha, FK Viktoria Žižkov Svitavy, SK VTJ RAPID Liberec FK OEZ Letohrad, MFK Trutnov FK Kolín, FK Varnsdorf MFK Chrudim.

7. Kolo 22. 9. - 23. 9. 2012 16:30

MFK Chrudim FK Meteor Praha VIII, FK Kolín FK Varnsdorf, FK OEZ Letohrad MFK Trutnov, Svitavy SK VTJ RAPID Liberec, FK Admira Praha FK Viktoria Žižkov, Sokol Třebeš SK Slavia Praha, FC Olympia Hradec Králové B FK Slavoj Vyšehrad, FK Baumit Jablonec RMSK Cidlina Nový Bydžov.

8. Kolo 29. 9. - 30. 9. 2012 16:30

FK Meteor Praha VIII RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Slavoj Vyšehrad FK Baumit Jablonec, SK Slavia Praha FC Olympia Hradec Králové B, FK Viktoria Žižkov Sokol Třebeš, SK VTJ RAPID Liberec FK Admira Praha, MFK Trutnov Svitavy, FK Varnsdorf FK OEZ Letohrad, MFK Chrudim FK Kolín.

9. Kolo 6. 10. - 7. 10. 2012 16:00

FK Kolín FK Meteor Praha VIII, FK OEZ Letohrad MFK Chrudim, Svitavy FK Varnsdorf, FK Admira Praha MFK Trutnov, Sokol Třebeš SK VTJ RAPID Liberec, FC Olympia Hradec Králové B FK Viktoria Žižkov, FK Baumit Jablonec SK Slavia Praha, RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Slavoj Vyšehrad.

10. Kolo 13. 10. - 14. 10. 2012 16:00

FK Meteor Praha VIII FK Slavoj Vyšehrad, SK Slavia Praha RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Viktoria Žižkov FK Baumit Jablonec, SK VTJ RAPID Liberec FC Olympia Hradec Králové B, MFK Trutnov Sokol Třebeš, FK Varnsdorf FK Admira Praha, MFK Chrudim Svitavy, FK Kolín FK OEZ Letohrad.

11. Kolo 20. 10. - 21. 10. 2012 15:30

FK OEZ Letohrad FK Meteor Praha VIII, Svitavy FK Kolín, FK Admira Praha MFK Chrudim, Sokol Třebeš FK Varnsdorf, FC Olympia Hradec Králové B MFK Trutnov, FK Baumit Jablonec SK VTJ RAPID Liberec, RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Viktoria Žižkov, FK Slavoj Vyšehrad SK Slavia Praha.

12. Kolo 27.10. - 28.10. 2012 14:30

FK Meteor Praha VIII SK Slavia Praha, FK Viktoria Žižkov FK Slavoj Vyšehrad, SK VTJ RAPID Liberec RMSK Cidlina Nový Bydžov, MFK Trutnov FK Baumit Jablonec, FK Varnsdorf FC Olympia Hradec Králové B, MFK Chrudim Sokol Třebeš, FK Kolín FK Admira Praha, FK OEZ Letohrad Svitavy.

13. Kolo 3. 11. - 4 .11. 2012 14:00

Svitav FK Meteor Praha VIII, FK Admira Praha FK OEZ Letohrad, Sokol Třebeš FK Kolín, FC Olympia Hradec Králové B MFK Chrudim, FK Baumit Jablonec FK Varnsdorf, RMSK Cidlina Nový Bydžov MFK Trutnov, FK Slavoj Vyšehrad SK VTJ RAPID Liberec, SK Slavia Prah FK Viktoria Žižkov.

14. Kolo 10. 11. -11. 11. 2012 14:00

FK Meteor Praha VIII FK Viktoria Žižkov, SK VTJ RAPID Libere SK Slavia Prah, MFK Trutnov FK Slavoj Vyšehrad, FK Varnsdorf RMSK Cidlina Nový Bydžov, MFK Chrudim FK Baumit Jablonec, FK Kolín FC Olympia Hradec Králové B, FK OEZ Letohrad Sokol Třebeš, Svitavy FK Admira Praha.

15. Kolo 17. 11. - 18. 11. 2012 13:30

FK Admira Praha FK Meteor Praha VIII, Sokol Třebeš Svitavy, FC Olympia Hradec Králové B FK OEZ Letohrad, FK Baumit Jablonec FK Kolín, RMSK Cidlina Nový Bydžov MFK Chrudim, FK Slavoj Vyšehrad FK Varnsdorf, SK Slavia Praha MFK Trutnov, FK Viktoria Žižkov SK VTJ RAPID Liberec.

(dom)