DOROST

LIGA U 19: Letohrad MFK Chrudim 1:4 (0:2). Branky: 27. Andrle, 33. Drahoš z pen., 46. Mrázek, 58. Havránek. MFK: Liebelt Řezníček, Valda (57. Rufer), Drahoš, Veselský D. (74. Krystl) Mrázek, Andrle, Dastych, Malinský (79. Čerimi) Havránek, Žalud (72. Meduna). Po celý zápas byli Chrudimští jasně lepším družstvem, což dokázali vyjádřit i brankově.

LIGA U 17: MFK Chrudim Kolín 2:4, nehlášeno.

LIGA U 16: MFK Chrudim Kolín 2:0, nehlášeno.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR: Letohrad B MFK Chrudim B 0:0. MFK: Liebelt J. Veselský, V. Dědič, Hrabinský, Krystl Strnad, Kabrhel, Čerimi, Mlynka Meduna, J. Dědič, Jahoda, Zeman. V první půli se hrál oboustranně fotbal pouze po vápna a šance žádné nenabídl. Ve druhém poločase měli hosté převahu, ale chyběla přesnost v zakončení. Hlinsko Třebeš 1:6 (Švec). .

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hlinsko B H. Újezd 2:0 (Martin Nevole, Gregor), Třemošnice Č. Třebová 2:4 (Petr, Gazdík).

I. TŘÍDA: Stolany Pardubičky 3:8 (Poláček, Čepelák, Dvořák), Slatiňany Rváčov 2:1 (Koblasa, Čechlovský Novák), Moravany Kameničky 6:0, Dašice H. Týnec 6:1 (Svoboda), Řečany Třemošnice B 4:4 (Kodeš Michal 2, Novotný Daniel, Zavadil), H. Městec Miřetice 1:2 (Jošt Vrbecký, Polívka), Sezemice Chrast 6:2 (Mikan, Svatoš), Proseč Pomezí 15:0 (Mareš 3, Jeřábek, Pulda, Menc a Jeřábek 2, Adamec, Doležal , Tměj , Klát .

OKRESNÍ PŘEBOR: Vítanov Holetín 1:2 (Kněžour Kadidlo, Kučera), Dřenice Ronov 4:0 (Kaplan 2, Buchar, Kubíček), Svídnice Chroustovice 7:1 (Blažek, Florian, Rulík, Cemper, Novák, Netolický, Pilař Daněk), Skuteč Bojanov 6:0 (Čáp 2, Rosůlek, Janeček, Odehnal, Kubík), Rosice Tuněchody 1:4 (Klička Jána 2, Vilím, Horák).

ŽACTVO

LIGA U 15: Jablonec MFK Chrudim 1:0. MFK: Lukáš Secký, Šprongl, Štrasser, Holeček (Karal), Stránský (Nádvorník), Kozák, Zavřel (Pavliš), Felkl, Zrůst (Tlapák), Dušek. Východočeši byli většinu zápasu lepším týmem, ale mimo jiné spálili dvě obrovský šance (Felkl a Dušek, který šel sám na bránu a trefil jen břevno). Trest přišel v poslední minutě, kdy domácí vstřelil jediný gól po rohovém kopu.

LIGA U 14: Jablonec MFK Chrudim 1:1 (Kubíček). MFK: Palonci Kazda, Chromý, Kopecký Tomáš, Škeřík Pekař, Kubíček, Makar (35. Vymetal), Dolák (40. Linhart) Pilař, Vašulín (30. Zrůst). Chrudimští se ujali vedení ve 45. minutě Kubíčkem, soupeř vyrovnal o šest minut později z přímého kopu nařízeného za zbytečné mluven. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Luže/Skuteč Č. Třebová 0:5 a 2:3, Přelouč Třemošnice 1:0 a 2:3, Holice Hlinsko 0:3 a 2:3.

I. TŘÍDA: Sezemice H. Městec 5:2 a 11:0, Prosetín Stolany 1:4 starší, Pardubičky MFK C/Slatiňany 3:0 a 0:7.

OKRESNÍ PŘEBOR starší: Rváčov Proseč 0:4 (O. Hromádka 2, Dachovský, P. Hromádka), Zaječice H. Týnec 7:0 (Rohlík 4, Dostál 2, Mihulka), Vítanov Rosice 3:3 (Fidler 2, Cimburek Baláž, Stehno, Čejka), Svratouch Nasavrky 2:1 (Bureš 2 Čižikov), mladší: Dřenice Vítanov 4:3 (Chára 3, Šibera Vařejčka, Budinský, Holík), Chroustovice Kameničky 1:2 (Gábor Homoláč 2), Ronov H. Bradlo 1:3 (Piskač Pecina 2, Michálek), Svídnice Holetín 5:7 (střelci nehlášeni).