Zatím starší tým „afrkáčů“ na umělé trávě menších rozměrů tamního Zenitu byl sice herně lepší, ale prohrál, tak jejich mladší kamarádi soupeře přímo rozdrtili.

STARŠÍ: Zenit Čáslav - AFK Chrudim 1:0 (1:0). Hosté měli po celý první poločas převahu, ovšem gólových šancí si příliš nepřipravili. Těsně před přestávkou sice zneškodnil Liebelt pokutový kop soupeře, ale z následného rohového kopu padl jediný gól utkání. I v druhé půli byli „afrkáči“ herně lepší, bohužel trestuhodně nevyužili šance, a proto utrpěli zbytečnou porážku. AFK: Liebelt - Valda, Čechlovský, Drahoš, Mervart - Najman, Langr, Vávra, Andrle - Lacman, Pešek (L. Marek, Rosůlek, Svoboda, Háněl, Peřina, Zeman).

MLADŠÍ: Zenit Čáslav - AFK Chrudim 0:13 (0:4). Branky: Mrázek 3, Dastych, Meduna a Háněl 2, Žalud, Mlynka, Kabrhel, Tlapák. Chrudimští mladíci vstoupili do utkání rychlou brankou a v kanonádě pokračovali po celý zápas. Soupeře přehrávali rychlou kombinací, pohybem a nasazením. Často se pokoušeli o zakončení, z čehož rezultovalo nakonec 13 vstřelených branek. Jak prohlásil jeden z přítomných diváků, bylo to „vraždění neviňátek“. AFK: Hanuš - Tlapák, Peřina, Krystl, Veselský - Mrázek, Dastych, Malinský, Žalud - J. Dědič, Meduna (Vala, Kabrhel, Mlynka, Strnad, Háněl).