HFK Olomouc - MFK Chrudim 1:0 (1:0). Sestava MFK: Mrázek Štěpánek, Drahoš, Radouš, Malý (46. Adámek) Luptovský (46. Jarosz), Kesner, Vodrážka (46. Linhart), Mastík (46. Vácha), Dostálek Holub.

Na olomoucké „umělce" hosté s favorizovaným soupeřem drželi krok a ve druhém poločase byli chvílemi i herně lepší. Domácí vstřelili vítězný gól po půlhodině hry ze skrumáže po rohovém kopu. Po přestávce byli blízko alespoň k vyrovnání Holub, Dostálek, Kesner a Vácha, ale nikomu z nich se nepodařilo trefit do „černého".

Pavel Jirousek, trenér MFK: „Zápas splnil očekávání, s favoritem jsme sehráli slušnou partii a podle průběhu hry jsme si nezasloužili prohrát. Ale je to pro nás další zkušenost. Musíme lépe nakládat s vytvořenými šancemi, v mistrákách by nás jejich neproměňování mrzelo víc. Stínem utkání bylo zranění Radoušova kotníku, ale snad to nebude mít vážnější průběh. Příští přípravné utkání sehrajeme v sobotu 16. 2. od 11 hodin s Letohradem."

MFK Chrudim B  - Slavia Hradec Králové 2:0 (0:0). Branky: 48. Dvořáček, 79. Žalud. Sestava MFK B: Trojan (46. Kudláček) Řezníček, Dvořáček, Valda, Havránek (80. Mrázek) Langr Mrázek (46. Dastych), Anderle (75. Žalud), Hanich (46. Kratochvíl), Malínský (70. Hanich) Žalud (46. Kopp)

Domácí rezerva si pozvala k dalšímu přípravnému utkání účastníka KP Královéhradecka a od počátku udávala tempo. Hned v úvodu měl šanci Žalud, ale míč ho na malém vápně neposlechl tak, jak by chtěl. Ve vyložené pozici se posléze objevil Mrázek a po něm znovu Žalud, ale trestuhodně neproměnili. Brankou neskončila ani velmi povedená akce Hanicha, který našel zpětnou přihrávkou bohužel jen paty spoluhráče.

Nástup do druhé půle vyšel na výbornou a po rohovém kopu a střele Havránka, uklidil míč pod břevno kapitán Dvořáček. Od této doby si rezerva vytvářela další šance. Dvakrát nastřelila tyč, tváří v tvář brankáři neuspěli Dastych s Koppem a neujaly se ani střely Kratochvíla a Hanicha. Konečnou podobu výsledku dal nakonec Žalud, který byl na konci rychlé kombinace a uklidil míč do branky z malého vápna. Soupeř se představil jako kvalitní zkušený celek, který po taktické stránce rozhodně nepropadl a i fotbalově na tom byli hráči Slávie velice dobře. Výkon rezervy snese měřítko a utkání mělo svou nespornou kvalitu.