Nečekaně muselo být odloženo utkání Slatiňany – Živanice (pro chřipkovou epidemii).

AFK Chrudim – SK Chrudim 3:2 (1:0).

Branky: Michalec, Kroutil, Fabián – Michalec, Tejnecký.

Hrálo se velmi dobré a ohleduplné utkání. Domácí hráči AFK byli aktivnější a do poločasu se dostali do jednobrankového vedení gólem Michalce. Ten po přestávce oblékl dres „eskáčka“, kde ho zkoušel trenér Kopecký v útoku. Domácí hráči se dostali do dvoubrankového vedení po akci „exeskáčkovského“ Fabiána, který našel přihrávkou Kroutila a ten se nemýlil. Za hráče SK Chrudim snižoval Michalec, který se tak zapsal do střelecké listiny na obou stranách. “afrkáči“ se dostali díky Fabiánově dorážce opět do dvoubrankového vedení 3:1. Ke konci utkání si hráči od Vodojemu vypracovali několik gólovek, ale prosadil se pouze Tejnecký, který upravil na konečných 3:2.

AFK Chrudim: Kysela – Zelinka, Rahimič, Stoklasa, Livora – Hlavatý, O. Merkl, Langr, Malinský – Michalec, Kroutil (Částka, Fabián). SK Chrudim: Dušek – Dvořáček, Lankaš, Šebek, Štursa – Harenčák, Lištván, Hýsek, Beneš – Fantl, Tejnecký (Jonáš, Martin Pudil, Michalec, Zjevík).

Pavel Jirousek, trenér AFK Chrudim: „V prvním poločase jsme měli více ze hry, po přestávce měl mírnou převahu soupeř. Kuriozitou je, že se střelecky prosadil Michalec za oba týmy. V první půli otevřel skóre za nás, ve druhé skóroval i v barvách soupeře.“ Martin Škrha, předseda SK Chrudim: „Byla to dobrá a kvalitní příprava. Stále hledáme ideální sestavu. Ještě před sebou máme měsíc času, a tak se musíme zaměřit na odstranění chyb, kterých zatím vyrábíme nesmyslně mnoho.“

Jiskra Heřmanův Městec – SK Libčany 0:2 (0:1).

Utkání dvou týmů ze špice I. A tříd bylo v poli vyrovnané. Na hráčích Jiskry byla znát únava ze soustředění v Horním Bradle, o lepší výsledek se připravili zahozením tří vyložených brankových příležitostí.

Heřmanův Městec – 1. poločas: Raba – V. Salfický, Synek, J. Hamsa, Vojtěch – Josef Diessl, Svoboda, J. Volejník, Hlaváč – D. Salfický, Štefanča. 2. poločas: Čihák – Jan Diessl, Bareš, O. Hamsa, M. Volejník – Chudomel, Zwolski, Svoboda, Hlaváč – Celunda, Josef Diessl.

Tomáš Celunda, trenér H. Městce: „Kluci byli unavení ze soustředění v Horním Bradle, kde ve třech dnech mimo jiné naběhali padesát kilometrů. Soupeři z Královéhradecka se však herně vyrovnali. Jinak bych chtěl touto cestou popřát brzké uzdravení našemu masérovi Miloslavovi Šupíkovi, který je od soboty v nemocnici.“