KRAJSKÝ PŘEBOR

Hlinsko – V. Mýto

Roman Oliva, trenér FC Hlinsko: „Zápas o první místo bude pro nás těžký, protože máme momentálně špatné tréninkové podmínky. Přesto chceme udržet naši domácí neporazitelnost a naopak připravit lídrovi první prohru v soutěži. Terén lze čekat náročný, rozbahněný, bude to zkrátka o srdíčku a o herní disciplíně. Utěšuje mě hlavně to, že bychom měli mít kompletní hráčský kádr."

Chrudim B – Dobříkov

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „Bude se hrát v neděli od 14 hodin zřejmě na naší umělé trávě. Samozřejmě bychom rádi pokračovali v dobrých výkonech a sbírání bodů při posledních zápasech. Dobříkov v čele s trenérem Šmardou je však zkušený a houževnatý soupeř, takže to určitě nebude nic lehkého."

I. A TŘÍDA

D. Újezd – Třemošnice

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Odsunutá podzimní rozlúčka čeká naše hráče tuto sobotu v Dolním Újezdu. Tam bychom chtěli navázat na zlepšené zápasy z posledních kol a vybojovat nějaký bod, abychom si ještě vylepšili plánované umístění ve středu tabulky. Věřím, že s námi pojede i pár skalních fandů, kteří s hráči objíždějí i hřiště soupeřů."

I. B TŘÍDA

Kameničky – Luže

Kamil Sádovský, trenér FK Kameničky: „Po zbytečné ztrátě v Prosetíně se chceme doma rozloučit s našimi fanoušky vítězně a udržet se tak v horní polovině tabulky. Problémy se sestavou prakticky nemáme, jeden hráč, který má zdravotní problémy, možná bude moci nastoupit. Terén bude těžký, ale snad to do soboty 13 hodin, na kdy byl zápas přeložen, jakž takž vydrží."
Jiří Richter, vedoucí mužstva Luže: „Těšíme se, že už to je poslední utkání podzimu. Vzhledem k našim dlouhodobým hráčským problémům bude sestava složená z hráčů A i B týmu. Přesto se budeme snažit uhrát přijatelný výsledek a rozloučit se solidně s nepříliš povedenou sezonou."

V. Mýto B – Krouna

Michal Potužák, trenér Sokola Krouna: „Do posledního utkání podzimu jdeme s vědomím, že dokážeme hrát vyrovnanou partii s většinou týmů. Věřím, že s Mýtem toto tvrzení potvrdíme, ale za předpokladu aktivní hry jako v domácím prostředí. Z osmnácti vstřelených branek jsme venku vstřelili pouze jednu a s tím by se uspět nedalo."

Miřetice – Prosetín

Břetislav Řezníček, vedoucí Tatranu Miřetice: „Na poslední podzimní utkání, které je k tomu okresním derby, se samozřejmě těšíme a chtěli bychom navázat na předchozí domácí výkony, kdy jsme většinu zápasů vyhráli."
Radek Teplý, trenér Sokola Prosetín: „Škoda,že jsme nemohli odehrát utkání v původním termínu byli bychom kompletní. Teď budeme citelně oslabeni o Romana Vodvárku a uvidíme jak to bude s Petrem Hamanem, kteří se zranili v derby s Kameničkami.To jsme sice zvládli,ale našemu výkonu to hodně ublížilo. Neznamená to však,že jedeme do Miřetic s negativními myšlenkami ba naopak i tak si věříme a pro úspěch uděláme opět maximum.Hlavně doufám,že obě mužstva pobaví diváky a své příznivce především kvalitní hrou a dobrým fotbalem."

Načešice – Horní Jelení

René Brandstein, vedoucí mužstva Mezilesí Načešice: „V posledním mistrovském se chceme s našimi fanoušky určitě rozloučit vítězstvím, i když víme, že nás čeká těžký soupeř, současný lídr soutěže celek Horního Jelení. Nám je však vlastně jedno s kým hrajeme, jedno kolo jsme schopni porazit kohokoliv a následující zápas prohrát třeba s výběrem Konopáče. Ale ať to dopadne jak to dopadne, jedno je jisté: po zápase tam bouchneme další rozlučku se sezonou (tento týden už druhou), prostě jak se říká ať to stojí pět, šest tisíc."