Brankové hody byly také ve Svratouchu, kde nováček zdatně vzdoroval Stolanům, ale nakonec se musel smířit s těsnou porážkou. Čtyřmi góly se blýskl kanonýr Jaroslav Marek z Proseče. Hrochův Týnec hrál jenom o devíti v poli.

Nasavrky – Svídnice 4:1 (2:0)

Branky: M. Čechlovský 2, Vojíř, Šic – Kubašta ml. ČK: 0:1 (88. Drahý).
Nasavrky:  Hybner – Novák, R. Michek, M?. Dostálek, Boháč – T. Michek, O. Čechlovský, Soudek, Pilný – Vojíř, M. Čechlovský (Poldrman, Šic).
Svídnice: Švadlenka – Drahý, Šustr, Dubský, Dibelka, Kašpar, Dušek, Kacafírek, Kubašta st., J. Zelenka, Kubašta ml. (M. Zelenka, Bláha, Fuxa).

Celkem to byl v poli vyrovnaný zápas, ale domácí fotbalisté si vytvořili více šancí. Proto je jejich výhra nad nováčkem přeboru zasloužená.

Tuněchody – Holetín 1:1 (0:0)

Branky: Hýl – Vodička.
Tuněchody: M. Kudyn – Slezák, Bažant, Bořil, Hýl – Pokorný, Vrzal, Mattuš, Kučera – P. Kudyn, Adámek (R. Fišer).
Holetín: J. Halamka – Černý, Kadidlo, Zdražil, Novák, Filipi, Zárybnický, Vodička, Ročňák, Volf, Ceral (Zeman, Kučera).

V I. poločase měli více navrch domácí, ale nedokázali proměnit šance. Po změně stran domácí otevřeli skóre střelou z dálky a v 73. se podařilo hostům vyrovnat po akci z křídla a střele z úhlu. Další šance k rozhodnutí ve prospěch Tuněchod již k úspěchu nevedly.

Rozhovice – Proseč 1:4 (0:2)

Branky: 79. Kadeřábek – 20., 30., 50. a 60. Jar. Marek. ČK: 0:1 Hromádka
Rozhovice: L. Pleskot – Voženílek, Vohralík, Kusý, Chmelík, J. Pleskot, Suchý, Kadeřábek, Kubeš, Popílek, Kopecký (Henc, Sýkora, Skyva, Kostinec).
Proseč: J. Lampárek –  Z. Marek, Šplíchal, Novotný, Menc, Dvořák, M. Marek, Volf,  Jar. Marek, Mareš, Hromádka (D. Lampárek, Kunhart, Doležal).

Přes jasný výsledek poměrně vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté nadmíru produktivní. A ani ne hosté, ale jeden hráč, Jaroslav Marek, který dal všechny čtyři branky. Domácí vstřelil čestný úspěch až  v závěru.

Chroustovice – Ronov 7:0 (3:0)

Branky: Komárek 3, M. Dostál 2, Dvořák, Matucha.
Chroustovice: Záleský – Havlíček, Hansl, Besperát (68. Matucha), Hansl, Žídek, Dvořák, Krejbich (85. Úskoba), Komárek, Lebeda, M. Dostál (85. Fikejs).
Ronov: Zadina – Petržílka, Samek, Forman, Kamenský, Spěvák, Filka (28. Šmíd), J. Žítek, Ondrášek (49. Kočárník), Jelínek (70. T. Žítek), Svoboda.

V utkání byl domácí celek lepším mužstvem a svoji převahu dokázal vyjádřit i střelecky.

Svratouch – Stolany 4:5  (1:3)

Branky: Prokůpek 2, Drahoš, Pavlík – Chmelík 2 (1 z pen), Kramařík z pen., Jenka, Jiří Motyčka.
Svratouch: T. Kyncl – Kučera, Vojta st.,  Janušinský, Zavřel, Drahoš, Kaštánek, Popelka, K. Kyncl, Prokůpek, Pavlík (Vítek, Kaplan, Gregor).
Stolany: Kramařík – Starý, Hluchnik, Novotný, Smetánka, Ždímal, Vávra,  P. Motyčka, Jenka, J. Motyčka, Bakeš (Chvojka, Chmelík, Růžička, Turek).

Hosté šli do vedení už ve 4. minutě, když nařídil rozhodčí pokutový kop.  Poté ještě dvakrát do poločasu skórovali. Domácím se podařilo pouze snížit. Do druhého poločasu nastoupili domácí lépe, když snížili na 2:3, poté ale hosté opět utekli o dvě branky. Domácí zase snížili. Poté zase hosté skórovali z penalty. Svratouchu se podařilo už jenom snížit na rozdíl jediné branky.

Vítanov – Rváčov 2:1 (1:0)

Branky: Kučera 2 -  T. Ťopek.
Vítanov: Hovorka – Picek, Novotný, Kopecký, Doležal, Cestr, Dalecký, Boháč, Stehno, Kučera, Poul (Daniel, Bednár).
Rváčov: Beránek, M. Šusták, Slonský, Škaryd, Štefl, J. Šusták, Cach, Ptáček, Červínka, P. Ťopek, Kadidlo (T. Ťopek, Havránek, Záhorka, Šírek).

Bojovné utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na domácí stranu, když hosté v závěru neproměnili Cachem pokutový kop.

Prachovice – H. Týnec  8:1 (3:1)

Branky: Klepetko 3, Budínský 2, Mrázek, Klug, Jerusalem – Unger.
Prachovice: Horyna – Machač, Mrázek, Javorek, Ptáčník – Klug, Pavlíček, Bohatý, Jerusalem – Klepetko, Budínský (Fišer a Hrdlička).
Hr. Týnec (jenom s devíti hráči v poli): Till – Blajda, Holec, Zlevor, Sládek, Hašek, Kostka, Unger, Slanař, Rabas.

Hrochovotýnečtí v prvním poločase domácím nepříjemně zatápěli, vyrovnali na 1:1, ale po změně stran již odešli fyzicky a „cementáři" je přehráli po všech stránkách, což se promítlo do celkového skóre.  Petr Novák, Jaromír Doležal