LIGA U 17: MFK Chrudim – Bohemians 1905 2:5 (Shejbal, Rybička). MFK: Janda – Mužíček , Šourek (53. Pejcha), Trnka, Rabas – Jindrák, Wimmer, Bureš (62. Pirkl), Shejbal – Rybička (41. Tlapák), Formáček (60. Pospíšil). Vyrovnané utkání rozhodli hosté vyšší efektivitou koncovky.

LIGA U 16: MFK Chrudim – Bohemians 1905 1:2 (Zrůst). MFK: Votoček (Lukáš) – Sršeň, Holeček, Šprongl (Karal) , Dušek (Secký) – Stránský (Valenta), Zavřel (Jelínek) , Kozák, Grulich (Pavliš) – Zrůst (Kopecký), Felkl. První poločas se hrál ve vysokém tempu. Kvalitnější byli hosté, kteří si díky rychlé a účelné kombinaci vytvářeli dostatek šancí. Vynikající brankář Votoček byl sice dlouho proti, ale dvě výraznější chyby v defenzívě znamenaly vedení soupeře. Po hezké individuální akci Grulicha se domácím podařilo snížit. Druhý poločas přinesl neplodný tlak domácích, kteří neproměnili žádnou ze slibných šancí. Zápasu by za druhý poločas slušela remíza, ale bohužel hraje se na góly.