Jiskra Domažlice – MFK Chrudim 1:2 (1:1).

V 6. minutě ve skrumáži fauloval Adámek Bauera a pokutový kop proměnil ve vedoucí gól Jiskry Braun. O deset minut později byl na druhé straně v šestnáctce sražen Strejcem Dostálek a Holub s přehledem vyrovnal z penalty na 1:1. Hrálo se oboustranně dost tvrdě, ale bez záludností. Když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, tak v předposlední minutě šli Dostálek, Hauf a Kesner sami na jednoho obránce, který na hranici šestnáctky fauloval Haufa. Z následného trestného kopu orazítkoval Kesner břevno a Vodrážka pohotově dorazil míč do poloodkryté branky – 1:2! Domácím fotbalistům tak poněkud zhořkly probíhající Chodské slavnosti a Chrudimští si v čele tabulky stále drží osmibodový náskok!

Fakta – branky: 6. Braun z pen. – 16. Holub z pen., 89. Vodrážka. Rozhodčí: Schroter (Liberec). ŽK: 2:0. Diváci: 430. Jiskra Domažlice: Houdek – Tesař, Mandous, Bauer (6. Strejc), Mužík, Bárta (74. Mour), Kovařík (86. Bachleda), Matas, Veselý, Knakal, Braun. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpáenk, Linhart, Radouš, Adámek – Kesner, Vodrážka, Hauf, Dostálek – Holub (84. Vladyka), Vácha

Pavel Jirousek, trenér MFK Chrudim: „Z velmi horké domažlické půdy si vezeme zaslouženě tři body po výborném disciplinovaném výkonu celého týmu, který byl podložen řadou kvalitních brejků. Soupeře jsme nepustili k jeho největší zbrani útočné hře. Vytvořil si jen asi 2 až tři pološance."