DOROST

LIGA U 19: MFK Chrudim - Slovan Liberec 2:2 (Čechlovský, Žalud). Vyrovnané utkání, které Chrudimští začali náporem a vytvořením si šancí (Dastych) a rohových kopů. Od 20. minuty přebírali taktovku hosté, což vyjádřili vstřelením branky. Na konci poločasu srovnal krásnou hlavičkou Čechlovský. Ve 2. půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Liberečtí vstřelil druhý gól po chybě domácí obrany. V 70. minutě nechytatelným volejem pod břevno uzavřel skóre Žalud na 2:2. MFK: Liebelt - Valda (32. Krystl), Zeman (46. Rufer), Drahoš, Čechlovský - Dastych (65. Mrázek), Andrle, Langr, Žalud (84. Mlynka) - Malinský (77. Kratochvíl), Havránek.

LIGA U 17: Bohemians Praha - MFK Chrudim 6:0 (bližší nehlášeno).

LIGA U 16: Bohemians Praha MFK Chrudim 2:2 (Shejbal, Sokol). V 1.poločase byli hosté lepším týmem. Skórovat se jim však podařilo pouze jednou po pěkné akci zakončené Shejbalem. Pražané do poločasu vyrovnal, když si náš hráč vstřelil vlastní branku. Ve 2. půli se karta obrátila. Soupeř nás po většinu času uzamknul na naší polovinu. Přesto se nám podařilo skórovat na 2:1 Sokolem. Vedení jsme nakonec neudrželi, protože jsme si nechali velmi lacině v poslední minutě vyrovnat na konečných 2:2. Sportovně musíme uznat, že remíza je zasloužený a spravedlivý výsledek. MFK: Janda - Rabas, Mužíček, Pejcha, Andr - Teslík, Bureš, Wimmer, Shejbal - Rybička, Formáček (Dostál, Sokol, Cink, Jindrák, Semelka, Talácko, Zíma).

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR: MFK Chrudim B - Vysoké Mýto 4:0 (J. Veselský, Holík, Meduna, Kabrhel). Utkání se hrálo za stálé převahy domácího mužstva, takže vítězství bylo jednoznačné. MFK B: Kudláček - Hrstka, V. Dědič, Zita, D. Veselský - J. Veselský, Tichý, Strnad, Holík - Mlynka, J. Dědič (Marek, J. Rejholec, Meduna, Kabrhel, Jahoda).

Slavia Hradec Králové - Hlinsko 6:0.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Horní Újezd - Hlinsko B 0:3 (Cach, M. Jeníček, Netolický), Č. Třebová Třemošnice 1:1.

I. TŘÍDA: Pardubičky - Stolany 5:1, Rváčov - Slatiňany 0:4 (Zelenka 3, Koblasa), Kameničky - Moravany 1:4, H. Týnec - Dašice 1:3, Třemošnice B - Řečany 7:0, Miřetice - H. Městec 1:2, Chrast - Sezemice 2:0, Pomezí - Proseč 1:4.

OKRESNÍ PŘEBOR: Holetín - Ronov 3:1 (Doležal 2, Kučera Spěvák), Chroustovice - Vítanov 1:6 (Staněk - Hron a Rott 2, Marek, Kněžour), Bojanov - Dřenice 3:1 (Pospíšil 2, Pešek Tichý), Tuněchody - Svídnice 2:0 (Kleprlík, Jána), Rosice - Skuteč 0:3 (Sysel, Janeček, Čáp).

ŽACTVO

LIGA U 15: MFK Chrudim - Ml. Boleslav 0:1. MFK: Vašíček - Nekovařík, Holeček, Štrasser, Kopecký - Pavliš, Kozák, Tlapák, Stránský - Zavřel, Dušek. Elich, Karal, Uhlíř, Secký.

LIGA U 14: MFK Chrudim - Ml. Boleslav 0:4. Hosté z města automobilů od začátku ukazovali, že nevedou ligovou tabulku náhodou. Prezentovali se hrou plnou přesných přihrávek a výbornou defenzivní prací všech hráčů. Chrudimští mladíci se taktéž snažili o kombinační hru, ale k ohrožení branky je soupeř příliš nepouštěl. MFK: D. Kopecký Kazda, Chromý, T. Kopecký (35. Škeřík), Zrůst (35. Linhart) Kulhavý (35. Dolák), Vymetal (35. Makar), Vašulín, Ptáček (35. Pilař) Kubíček, Pekař (35. Petrlík).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Č. Třebová - Luže/Skuteč 3:0 a 4:2, Třemošnice - Přelouč 1:1 a 3:1, Hlinsko - Holice 7:1 (Vašek a Marek 2, Pešek, Klika, D. Pelikán) a 4:5 (Klika 2, Sajfr, Solnička).

I. TŘÍDA: H. Městec - Miřetice 6:0 a 3:4, Stolany - Pardubičky 3:2 a 3:7, Sezemice - Prosetín 7:3 a 1:3.

OKRESNÍ PŘEBOR starší: Proseč - H. Týnec (náhradní termín), Rosice - Rváčov 0:8 (Tichý 3, Picek a Vodvárka 2, Mičulek), Nasavrky - Zaječice 1:0 (Tomek), Svratouch - Vítanov 12:0 (Vávra 4, Hlavsa a Bureš 3, Lédl, Jelínek), mladší: Kameničky - Dřenice 4:1 (Vacek, Pešek, Sokol, Drahoš - Dubovči), H. Bradlo - Slatiňany B 5:0 (Pecina 3, Berner, Kábele), Holetín - Chroustovice 3:4 (Pátek, Krátký, Vacek - Šotola 3, Šmejda).