Dorost

ČESKÁ LIGA U 19: MFK Chrudim – Vyšehrad 3:1. Branky: Žalud, Pešek, Andrle z penalty. Svěřenci trenéra Luďka Zajíce byli většinu zápasu lepší a zaslouženě vybojovali po dvou remízách první vítězství ve vyšší soutěži. MFK: Liebelt - Valda, Zeman, Drahoš, Řezníček - Malinský, Andrle, Langr, Mrázek - Pešek, Kratochvíl. (Žalud, Tlapák, Havránek, Dastych.

ČESKÁ LIGA U 17:
Slovan Liberec - MFK Chrudim 2:0 (1:0). Domácí měli v prvním poločasu mírnou převahu, ale největší šanci měli Chrudimští, když Prášil šel sám na brankáře. Bohužel neproměnil a na druhé straně liberečtí uspěli po chybách v obraně. Na začátku II. půle Liberečtí vstřelili druhou branku a bylo prakticky rozhodnuto. Hosté sice podali poměrně dobrý výkon, ovšem v zakončení příliš nebezpeční nebyli. Naopak Liberec vytěžil z minima maximum. MFK: Trojan - Kovář, Loučka, Peřina, Bareš - Dostál, Opina, Motl, Paclík, Zrůst - Prášil (Stehlík, Teslík, Kalaš, Netušil, Válek).

ČESKÁ LIGA U 16:
Slovan Liberec - MFK Chrudim 2:2 (1:2). Branky: Rybička 2. Do utkání hosté vstoupili velmi aktivně a po akci Formáčka ve 2. minutě skórovali Rybičkou. Poté je však soupeř přišpendlil před jejich vápno a zaslouženě vyrovnal. Tento fakt však MFK paradoxně pomohl. Najednou začal hrát aktivní fotbal, plný pohybu a chuti do hry. Do konce poločasu se podařilo skórovat na 1:2 po akci Bureš - Rybička. Hosty může mrzet situace, kdy nastřelili břevno a z protiútoku soupeři dovolili vyrovnat na 2:2. MFK: Janda - Jindrák, Mužíček, Pejcha, Sokol - Teslík, Bureš, Wimmer, Shejbal - Rybička, Formáček (Flídr, J. Dostál, Pospíšil, Bílý, Dolanský, Šenkýř).

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR:
MFK Chrudim B – FK Náchod 1:1 (0:1). Branky: 90+4. J. Rejholec – 34. Moravec. Vyrovnaný duel, po celý zápas se hrálo nahoru – dolů. Soupeř byl velice zdatný a ve svém středu měl řadu individualit. MFK Chrudim: Hanuš – Tlapák, Čechlovský, Stoklasa, D. Veselský, Háněl, Čerimi, Zita, J. Veselský, Havránek, Mlynka. Hrstka, Strnad, V. Dědič, J. Rejholec, L. Rejholec.
Vysoké Mýto – Hlinsko 4:1 (Jeníček).

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Žamberk – Hlinsko B 3:2 (Půlpán 2), Ústí n. O. – Třemošnice 2:1.

I. TŘÍDA: H. Týnec – Pardubičky 3:1, Třemošnice B – Kameničky 0:3, Miřetice – Rváčov 4:0, Chrast – Stolany 4:0, Sezemice – Slatiňany 0:4, H. Městec – Moravany 0:2, Proseč – Svitavy B 7:1.

OKRESNÍ PŘEBOR:
Chroustovice – Holetín 5:8 (Dolanský 3, Peterka, Severa - Zdražil 5, Jeřábek 3), Bojanov – Ronov 0:1 (Sedlák), Tuněchody – Vítanov 1:0 (Vilím), Rosice – Dřenice 3:3 (Krátký, Žalud, Michler - Ryba, Buchar, Doktor), Junior Skuteč – Svídnice 1:1 (Kysela – Coufal).

Žactvo

ČESKÁ LIGA U 15: MFK Chrudim - Svitavy 1:2 (0:2). Branka: Dušek. Chrudimští chtěli potvrdit zisk tří bodů z Nového Bydžova, ale většinu poločasu byl lepší tým Svitav. MFK držel ve hře výborný brankář Lukáš. Hosté gólově udeřili v 15. minutě z rychlého protiútoku. Na druhý gól se čekalo jenom pět minut. Do II. půle vstoupil domácí celek jako vyměněný a tým Svitav přikoval na jejich půlce. Velký tlak byl korunován gólem v 85. minutě Duškem - 1:2. Další šance již Chrudimští neproměnili, a tak si Svitavy odvážejí z Chrudimi plný zisk tří bodů. MFK: Lukáš - Holeček, Sršeň, Šprongl, Karal - Pavliš, Kozák, Tlapák, Stránský - Zavřel, Dušek (Secký, Strasser, Elich, Kopecký, Zrůst).

ČESKÁ LIGA U 14:
MFK Chrudim – Svitavy 3:5 (2:1). Branky: Vašulín 2, Vymetal. Velmi dobrý vstup do utkání domácí korunovali rychlou brankou. O několik minut později přišla další velká superšance, kterou bohužel zahodili, což bylo pro další vývoj utkání velmi důležité. Poté se začali osmělovat i hosté a podařilo se jim vyrovnat. V samém závěru prvního poločasu se v pokutovém území dokázal prosadit Vašulín a vrátil svým barvám vedení. Na začátku druhé půle Chrudimští fatální chybou v rozehrávce vyslali do šance hostujícího útočníka a ten si poradil skvěle. Od té doby byli hosté lepším týmem a nakonec zaslouženě zvítězili. MFK: D. Kopecký – Chromý (35. Slavík), Škeřík, Makar, Kazda (35. Zrůst) – Kulhavý (35. Pilař), Dolák (35. Vymetal), Kubíček, Pekař – Vašulín, T. Kopecký (35. Petrlík).

ČESKÁ LIGA U 13:
Úpa – MFK Chrudim 8:2.

ČESKÁ LIGA U 12:
Úpa – MFK Chrudim 2:8.

Třemošnice – Č. Třebová 1:0 a 0:2, Hlinsko – Litomyšl 2:5 a 1:3, Ústí n. O. – Luže 1:0 a 9:2.

I. TŘÍDA:
Miřetice – H. Městec 2:4 a 2:11, Pardubičky – Stolany 4:3 a 14:1, Prosetín – Sezemice 1:11 a 5:4.

OKRESNÍ PŘEBOR starší:
H. Týnec – Proseč 1:1 (vlastní – Hromádka), Rváčov – Rosice 4:2 (Lustyk 2, Tichý, Obolecký - Stehno, Čejka), Zaječice – Nasavrky 5:0 (Dvořák 4, Coufal), Vítanov – Svratouch 1:6 (Cimburek - Hlavsa 3, Lédl, Bureš, Vávra), mladší: Kameničky – Vítanov 3:0 (Vacek, Gregor, Tomek), Holetín – Dřenice 1:4 (Vacek – Chára 4), Svídnice – Slatiňany B 1:6 Čihák – Venzara 2, Čáslavský, Lukáš, Otradovský, Boháč), Ronov – Chroustovice 1:14 (Peroutka - Novák a Šotola 5, Najbrt, Pidima, Šmejda, Gábor).