DOROST

DIVIZE: AFK Chrudim – Jablonec B 3:0 st. (Lacman 2, Malinský). Po celé utkání převaha chrudimských dorostenců, která si zasloužila větší brankové vyjádření. Jedna branka nebyla uznána pro sporný ofsajd. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky, ale pozorná obrana je do vyložené šance nepustila. AFK: Richter – Merkl, Rufer, Drahoš, Nägele – Andrle, Vávra, Čechlovský, Malinský, - Beneš, Lacman (Valda, Kratochvíl, Svoboda, Langr). 7:1 ml. (Havránek a Kratochvíl 2, Rosůlek, Kareš, Žalud). S posledním mužstvem tabulky svěřenci trenéra Hlavatého nenechali nic na pochybách a do soupeře se pustili od začátku a vstřelili čtyři pěkné branky a ještě neproměnili v prvním poločase penaltu. Ve druhé půli vstřelili ještě tři góly a další vyložené šance zahodili. Hosté vstřelili čestný úspěch až v závěru utkání. AFK: Kudláček – Havránek, Zeman, Zita, Hrstka – Vaculka, Kratochvíl, Rosůlek, Langr, – Kareš, Žalud (Háněl, P. Marek, Kubašta, Stoklasa).
KRAJSKÝ PŘEBOR: AFK Chrudim B – Hlinsko 1:0 st. (Korbel). První poločas byl vyrovnaný, s neproměněnými šancemi na obou stranách. Po vyloučení hostujícího hráče, brzy po začátku druhé půle, získali domácí převahu a tu využili ke vstřelení vítězné branky. AFK B: L. Marek - Mervart, Hromádka, Nägele, P. Marek - Svoboda, Hlavatý, Vaculka, Novotný - Jarkuliš, Korbel (Havránek, Groulík, Stoklasa, Kratochvíl). Hlinsko: M. Jeníček - F. Půlpán, Picek, D. Jeníček, Bělský, Volf, Holec, Bidmon, Krbálek, Slavík, Novák (Najman, J. Nevole, Sokol, Holomek). 1:5 ml. (za domácí J. Dědič). Hosté na jaře ještě nepoznali hořkost porážky a svoji výkonnost potvrdili i tentokrát. Začátek zápasu byl sice vyrovnaný, do poločasu se ovšem Hlinečtí dostali do dvoubrankového vedení, které v druhé půli dovršili pro domácí debaklem. AFK B: Vala - Tlapák, Pilař, V. Dědič, Dastych - Mrázek, Veselský, Malinský, Kubašta - Kareš, Háněl (Trojan, J. Dědič, Kabrhel, Jelínek, Prokop, Sysel). Hlinsko: Holomek - Kadidlo, Doležal, Jetmar, Pavliš, Odstrčil, J. Nevole, Sokol, Najman, Kaštánek, Jeníček, Marek (Janeček, Čabák, M. Nevole, D. Půlpán).
SK Chrudim – Polička 6:1 st. (Kříž 3, vlastní, O. Bartušek, Dobrovolný). Utkání bylo vyrovnanější, než napovídá skóre. SK Chrudim: Těšínský – Mareš, Drahý, Kudyn, O. Bartušek – Harenčák, Kříž, Nevečeřal, Vymazal – Soukup Tomáš, Pokorný (Zjevík, Kollert, Dobrovolný). 3:3 ml. (Drahý 2, Čechlovský). Skóre se měnilo jako na houpačce, domácí udrželi remízu i po vyloučení Pomezného. SK Chrudim: Zelenka – Altrichter, Pospíšil, Jan Rejholec, L. Rejholec – Čechlovský, Doležal, Drahý, Pomezný – Štosek, Holík (Říha, Bláha, Pilař).
Svitavy – Třemošnice 1:2 st., 3:2 ml.

I. TŘÍDA:
Křičeň – Slatiňany 4:1, Chrast – Živanice 0:1, Miřetice – Moravany 1:3, Vítanov – Sezemice 2:4, Stolany – Mikulovice 13:0, Jevíčko – Proseč 1:2.

OKRESNÍ PŘEBOR:
Prosetín – Rváčov 5:2 (A. Šafránek, Kulhán, Andrle, Novák, F. Šafránek – Kadidlo 2), Tuněchody – Rosice odloženo, Nasavrky – Bojanov 4:1 (Meduna 3, Pokorný – Pecina), Orel Hlinsko – Dřenice odloženo, Kameničky – Holetín 4:0 (P. Chmelík 2, J. Chmelík, Brebera), Hrochův Týnec – Skuteč 5:1 (Bascur 3, Žídek, Marvan – Mareš), Heřmanův Městec – Luže 5:1 (Krajíček 2, Kostolanský, Šimon, Novák – Herynek), dohrávky: Dřenice – Ronov 0:4, Nasavrky – Orel Hlinsko 4:1 (Novák a Pokorný 2 – Stodola).

ŽACTVO

ŽÁKOVSKÁ LIGA: Hradec Králové – AFK Chrudim 2:3 st. (Schwab, Kovář, Peřina). AFK: Trojan - Kysela, Peřina, Pejcha, Černý - Sabol, Svoboda, Schwab, Kovář - Záviška, Dostál (Zrůst, Prášil, Jelínek, Jehlička, Krušina). 5:0 ml. AFK: Zíma - Lustyk, Sršeň, Dušek, Holeček - Kopecký, Kozák, Zavřel, Stránský - Uhlíř, Zrůst (Formáček, Vašíček, Secký, Plíšek, Tlapák, Elich).

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Č. Třebová – AFK Chrudim B 6:0. AFK B: Janda – Andr, Bureš, Jindrák, Cink, Dostál, Shejbal, Ždímal, Švejda, Pavlačič, Zrůst, Melichar, Chalupa. 3:0. AFK B: Košárek – Chromý, Makar, Linhart, Kopecký, Pekař, Vašulín, Pilař, Petrlík, Slavík, Vymetal, Procházka, Vinš, Kazda, Celuch, Paloci. Další výsledky: Hlinsko – Horní Újezd 6:0 a 8:0, Třemošnice – Rosice 1:1 a 1:1, FK Pardubice C – FC Junior 2:0 a 3:0.

I. TŘÍDA:
H. Městec – AFK Chrudim C 0:3 a 2:7, Kameničky – SK Chrudim 1:2 a 4:0, Holice – Miřetice 5:0 a 5:3.

OKRESNÍ PŘEBOR – starší:
Chroustovice – Holetín 1:3 (J. Rejman – Doležal 3), Svídnice – Zaječice 3:2 (Pecina 2, Mrkvička – Konrád 2), Rváčov – Rosice 7:0 (Šírek 5, Novák, Tichý), Vítanov – Ronov 13:0 (Sedlák 4, Pavlík 3, Dostál a Šmatlán 2, Marek, Cimburek) mladší: Krouna – Hrochův Týnec 0:6, Dřenice – Ctětín 3:5 Mudruňka 2, Kalousek – Pokorný, Pavlík, Meduna, Krejmar, vlastní), Horní Bradlo – Vítanov 1:5 (Pavlas – Cimburek 2, Šmatlán, Fidler, Lukášek).