O divizních utkáních fotbalových dorostů jsme psali ve čtvrtek, dnes přibližujeme další mládežnické soutěže.

KRAJSKÝ PŘEBOR: AFK Chrudim B – Č. Třebová 6:3 st. (Radouš a Jenka po 2, Kopecký, Půlpán) Hosté se ujali vedení hned ve 2. minutě, ale potom nastal střelecký koncert domácích, když do poločasu vstřelili pět pěkných branek a ještě neproměnili pokutový kop (Kopecký). Druhý poločas se již dohrával ve vlažném tempu a snaživým hostům se podařilo korigovat na přijatelný výsledek – hráno na umělé trávě. AFK B: Tomáš – Dobrovolný, Radouš, Svatoš, Neubauer – Jenka, Hlavatý, Trňák, Půlpán – Cejgl, Kopecký (Machač, Havránek, Svoboda, Kříž). 6:1 ml. (Vaculka 3, Havránek, Rosůlek, Zeman). Hosté se již ve 4. minutě ujali vedení po chybě naší obrany, ale potom jsme převzali iniciativu. Dvacet minut trvalo dobývání branky hostí, ale po vyrovnávacím gólu chrudimští mladíci ovládli jasně hru a do poločasu přidali ještě další dva. Druhý poločas byl již plně v režii domácích a dalšími třemi brankami si připsali další výrazné vítězství. Také tento duel se hrál na umělé trávě. AFK B: Lampárek – Čechlovský, Drahoš, Zeman, Hrstka, Langr, Zita, Rosůlek, Najman, Vaculka, Řezníček (Kudláček, Havránek, Marek, Kratochvíl).
SK Chrudim – Polička 2:1 st. (Soukup, Zvolánek z pen.). Hosté šli po pěkné akci do vedení. Domácí zásluhou Soukupa před koncem poločasu vyrovnali na 1:1. Druhá půle byla vyrovnaná a soupeř měl místy navrch. Chrudimští rozhodli z pokutového kopu, který proměnil Zvolánek a v závěru si výhru pohlídali. SK Chrudim: Vejda – Kudyn, Mareš, Sotona, J. Bartušek – Kollert, Zelenka, Tomáš Soukup, Zvolánek – Šára, Nevečeřal (O. Bartušek, Pokorný, Tibor Soukup, Dušek). 2:0 ml. (Pokorný, Holík). Domácí soupeře od začátku přehrávali a výsledkem byl vedoucí gól kapitána Pokorného, který prošel mezi zadáky hostí a sám na brankáře se nemýlil. Druhý gól přidal po přestávce Holík. Domácí si již vedení pohlídali a zaslouženě zvítězili. SK Chrudim: Zjevík – O. Bartušek, Doležal, Tibor Soukup, Pospíšil – Nevečeřal, Pokorný, Kollert, Rejholec – Vojtěch, Zelenka (Kudyn, Holík, Pilař, Slanař, Horník).
Tesla – Hlinsko 1:1 st. (Bureš). 3:0 ml.
Třemošnice – Letohrad 0:2 st., 0:4 ml. (nehlášeno).

I. TŘÍDA: Stolany – H. Městec 2:0, Chrast – Přelouč 2:0, Vítanov – Žamberk 0:6, Jevíčko – Proseč 2:0, ostatní nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR: Ronov – Rozhovice 1:6, Bojanov – Skuteč 3:3, Chroustovice – Rváčov 1:2, Nasavrky – Svratouch 14:0 (Meduna 4, Malina 3, Novák, Zdražil a Pešek 2, Losenický), Rosice – Prosetín 2:1, Miřetice – H. Týnec 11:1.

DIVIZE: AFK Chrudim – Náchod 5:0 st. a 0:2 ml. (předehráno).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hlinsko – AFK Chrudim B 2:3 st. (Švec, Novák – Záviška, Kratochvíl 2). Sestava vítězů: Trojan – Sabol, Peřina, Kysela, Jelínek – Záviška, Svoboda, Ráliš, Loučka – Kratochvíl, Rybička (Krušina, Černý, Zrůst)). 0:1 ml. (Stránský). Sestava vítězů: Janda – Holeček, Lustyk, Dušek, Plíšek – Kopecký, Tlapák, Stránský, Kozák – Zavřel, Formáček (Žwak, Karal, Secký, Pavlïš, Uhlíř). Třemošnice – Choceň 0:1 st. a 2:1 ml. (nehlášeno).

I. TŘÍDA: Stolany – SK Chrudim 0:4 (Jakub Rejholec 3, Altrichter) a 2:0, FC Junior – Kameničky 4:0 a 15:0, Vítanov – AFK Chrudim C 2:8 a 0:15, Tesla B – H. Městec 2:0 (jen mladší), Proseč – Svitavy B 2:3 a 0:2, Miřetice – Č. Třebová B 0:10 (jen starší).

OKRESNÍ PŘEBOR – starší: Svídnice – Chroustovice 3:1 (Netolický, Drahý, Čechlovský – Severa), H. Bradlo – Holetín 0:6 (Doležal 3, Zdražil, Picek, Vondráček), Ronov – Rosice 3:1, Dřenice – Svratouch 0:5 (Bureš 4, Lédl), mladší: Ctětín – Krouna 2:1 (Meduna, Mich. Tomek – Filipi), Zaječice – H. Týnec 2:0 (Solnička, Rohlík), Junior – Rváčov nehlášeno. Dohrávka: Krouna – H. Týnec 1:1. (rp, pn)