DOROST

ČESKÁ LIGA U 19: Rapid Liberec – MFK Chrudim 0:3 (Pešek 2, Langr). Po dvou remízách svěřenci trenéra Luďka Zajíce vybojovali druhou výhru a posunuli se v tabulce na 5. místo s osmi body. Po celý zápas, který se hrál na nekvalitním umělém trávníku, byli Chrudimští lepším družstvem. Výsledek mohl být ještě výraznější, kdyby se jim dařilo více proměňovat vytvořené šance. MFK: Liebelt - Valda, Zeman, Drahoš, Řezníček - Mrázek, Langr, Andrle, Žalud - Pešek, Kratochvíl (Havránek, Peřina, Malinský, Dastych, Tlapák).

ČESKÁ LIGA U 17:
MFK Chrudim - Slavia Praha 1:8 (Paclík). Od začátku zápasu domácí působili ustrašeným dojmem. Favorit byl fotbalovější, rychlejší, důraznější a dal soupeři pořádnou lekci. MFK: Stehlík - Kovář, Loučka, Peřina, Bareš - Prášil, Motl, Paclík, Opina, Zrůst - Netušil (Trojan, Dostál, Kalaš, Válek, Cink, Jelínek).

ČESKÁ LIGA U 16:
MFK Chrudim - Slavia Praha 2:5 (Shejbal, Formáček). V prvním poločase domácí drželi se soupeřem krok, hra byla poměrně vyrovnaná. V druhé půli se podařilo ještě vyrovnat na 2:2, ale to byl bohužel signál pro slávisty, kteří přidali a třemi brankami rozhodli o svém vítězství. MFK: Flídr - Jindrák, Mužíček, Pejcha, Bureš - Teslík, Šenkýř, Wimmer, Shejbal - Rybička, Formáček (Janda, Sokol, Andr, Ždímal, Dostál, Pospíšil, Pavlačič).

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR:
Sokol Třebeš - MFK Chrudim B 2:4 (Háněl, Mlynka, Čerimi, Čechlovský). Hosté začali lépe a ve 21. minutě se ujali vedení Hánělem. Za sedm minut však domácí srovnali po rohovém kopu. Ve II. půli po změnách v sestavě přišlo herní zlepšení. V 70. minutě Mlynka upravil na 1:2 a za čtyři minuty po faulu na Mlynku z pokutového kopu zvýšil Čerimi na 1:3. Soupeř sice snížil na 2:3 a ještě nastřelil tyč, ale tečku udělal nejlepší hráč na hřišti Čechlovský. MFK B: Kudláček - P. Marek (46. D. Veselský), Stoklasa, Čechlovský, Krystl - Jahoda (46. Zita), Čerimi, Dastych, L. Rejholec (20. Hrstka) - Háněl (61. Strnad), Mlynka (73. J. Rejholec).
Hlinsko – M. Třebová 6:0 (Jeníček 3, Pavliš, Nevole, vlastní).

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Třemošnice – Přelouč 5:1.

I. TŘÍDA:
Slatiňany – H. Městec 3:2 (Koblasa 3 – Bleha, Straka), Stolany – Sezemice 2:5, Rváčov – Chrast 5:1, Kameničky – Miřetice 2:0, H. Týnec – Třemošnice B 4:0, Bystré – Proseč 1:5.

OKRESNÍ PŘEBOR:
Holetín – Svídnice 4:3 (Zdražil 2, Doležal, Vondráček – Drahý 2, Florián), Dřenice – Skuteč 1:3 (Jílek – Kysela 2, Dolanský), Vítanov – Rosice 5:4 (Marek 2, Kněžour, Kopecký, Kyncl - Michler 3, Krátký), Ronov – Tuněchody 3:1 (Sedlák, Spěvák, Pavlík - Pištínek) Chroustovice – Bojanov 4:1 (Rejman 2, Daněk, Peterka – Turek).

ŽACTVO

ČESKÁ LIGA U 15: Liberec – MFK Chrudim 3:2.

ČESKÁ LIGA U 14:
Liberec – MFK Chrudim 6:0. Domácí působili fotbalovějším dojmem. MFK: Palonci – Chromý, Škeřík, Makar (35. Kazda), Zrůst (35. Kulhavý) – Pilař (35. Dolák), Kubíček, Vymetal (35. Vinš), Pekař – Vašulín (35. Slavík), Kopecký.

ČESKÁ LIGA U 13:
MFK Chrudim – Ml. Boleslav 7:2 (Kavka 2, Šafařík, Bureš z pen., Doležal, Šibal, Švaha). Velmi dobrý výkon celého týmu proti soupeři, který dosud stejně jako Chrudimští neklopýtl. Na východě Čech však tvrdě narazil. MFK: Gregovský - Lněnička, Benák, Myška, Friček, Vraspír, Doležal, Šibal, Rompotl (Krčil, Slavík, Machovec, Bureš, Zikmunda, Šafařík, Kavka, Švaha).

ČESKÁ LIGA U 12:
MFK Chrudim – Ml. Boleslav 2:17 (Šára 2). MFK: Hubáček - Janoušek, T. Novák, Tinz, Bakeš, Kostka, Táborský, Šára, Vodička, Barva - Šiba, Dalecký, Čapek, Vácha, F. Novák, Pavlasová, Snítilý, Šikl.

Luže – Přelouč 0:1 st. Skuteč – Přelouč 2:5 ml., Vysoké Mýto – Hlinsko 6:0 a 6:2 (Solnička, Klika), Jablonné – Třemošnice 3:2 a 0:2.

I. TŘÍDA:
H. Městec – Sezemice 1:10 a 0:7, Stolany – Prosetín 8:1 a 1:9, MFK Chrudim C – Pardubičky 2:0 a 4:4.

OKRESNÍ PŘEBOR starší:
Proseč – Svratouch 0:1 (Bureš), Nasavrky – Vítanov 1:6 (Pavlík - Vrána 3, Cimburek 2, Lukášek), Rosice – Zaječice 1:6 (Čejka - Dostál 3, Schinagl 2, Coufal), Hrochův Týnec – Rváčov 3:1 (Vančura 2, Sobotka - Tichý), mladší: Vítanov – Chroustovice 2:5 (Bříza, Vařejčka - Šotola a Gábor 2, Rejman), Slatiňany B – Ronov 6:3 (Bakeš a Chalupník 2, Lukáš, Javůrek - Tonyka 2, Peroutka), Dřenice – Svídnice 3:6 (Matušek 2, vlastní - Pytlík 4, Tvrzický, Dibelková), Kameničky – Horní Bradlo 8:0 (Tomek 3, Vacek a Popelka 2, Pešek).