Loko Vltavín – MFK Chrudim 0:0

Zatímco na jaře ve vzájemném souboji moc dramatických situací k vidění nebylo, tak tentokrát se objevila řada šancí. Již v 7. minutě utekl Kesner, našel na malém čtverci Haufa, ale ten mířil vedle. V 19. minutě hlavičkoval Bureš po rohovém kopu těsně nad chrudimskou svatyni. Za tři minuty se po dlouhém výkopu Čaby ocitl za hostující obranou Franěk, ale brankář Dostálek zachránil včasným vyběhnutím.

V úvodu druhé půle nevyužili hráči MFK přečíslení tří hráčů na jednoho a neujala se ani hlavička Drahoše. V 64. minutě pálil Franěk z trestného kopu těsně nad bránu. Deset minut před koncem skončila Dostálkova rána z levého křídla těsně v zámezí. Když už běžela druhá minuta nastaveného času, tak Adámek atakoval nedovoleně Valíčka a Franěk měl výhodu pokutového kopu. Jeho panenkovský pokus doprostřed branky stačil brankář Mrázek vyrazit nohou a zachránit pro svůj tým cenný bod.

Fakta – rozhodčí: Moník. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Loko Vltavín: Čaba – Valíček, Podzimek (73. Walter), Valášek, Dorotík – Bureš, Krimlák, Franěk, Předota (78. Pozníček) – Hájek, Pečeňa. MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Radouš, Drahoš, Štěpánek – Dostálek, Vodrážka, Vladyka, Hauf (84. Vácha), Kesner (89. Mastík) – Holub (72. Jarosz).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimě: „Když se v nastaveném čase ubráníte penaltě soupeře, tak máte jistě důvod ke spokojenosti s remízou. Ta byla podle průběhu závodu zasloužená. Oba soupeři měli několik nadějných šancí, domácí hrozili zejména ze standardních situací. Bod ze hřiště kvalitního soupeře na úvod sezony bereme, má svoji váhu."