Jeho mužstvo dlouho patřilo ke kandidátům postupu do I. B třídy, ale dvě kola před koncem už nemá šanci. Proč?

„S postupem jsme ani nepočítali, a když nás postihla série zranění a tři porážky v řadě, bylo už vše jasné,“ vysvětluje Michek a dává se do tipování:

Náchod – AFK Chrudim. „Afrkáči“ minule ztratili šestizápasovou šňůru bez porážky, takže by na ní mohli zase navázat. Tip: 0.

Moravská Třebová – Hlinsko. Souboj týmů z opačných pólů tabulky by měl potvrdit větší kvalitu mužstva z Vysočiny, které ještě usiluje o bronzové umístění. Tip: 2.

Stolany – FK Pardubice B.
Stolanští se na jaře obdivuhodně zlepšili, ale v minulém kole dostali „bůra“ v České Třebové, kde jim scházelo několik hráčů základní sestavy. Nevím, jak se dají pro tento zápas dohromady, proto věřím spíše hostům. Tip: 2.

Třemošnice – Moravany.
Třemošnice by musela oba poslední zápasy prohrát a Moravany naopak, navíc v tomto duelu o 6 gólů (!), protože na podzim Třemošnici podlehly 1:6, aby postoupily z 2. místa do KP. A tomu nevěřím ani ve snu, naopak předpokládám, že domácí prestižní duel hladce vyhrají. Tip: 1.

Staré Hradiště – SK Chrudim.
Jistý vítěz soutěže od chrudimského Vodojemu minule utrpěl první jarní porážku v Moravanech, tentokrát si bude chtít napravit reputaci. Tip: 2.

Prachovice – Slatiňany.
Domácí na jaře nezískali ještě ani bod a jinak tomu nebude ani tentokrát. Tip: 2.

Prosetín – AFK Chrudim B.
Souboj druhého s třetím týme tabulky by mohlo rozhodnout domácí prostředí. Tip: 1.

Hlinsko B – Horní Jelení.
Oběma soupeřům už o nic nejde, proto se přikláním k plichtě. Tip: 0.

Rosice – Rozhovice.
Hostující celek je největším zklamáním jara v t I. B třídě. Minule doma dokonce prohrál 0:8 s lídrem z Přelouče. O moc lépe se mu asi nepovede ani proti dalšímu týmu z Pardubicka. Tip: 1.

Chrast – Stolany B.
Chrastečtí mají ještě malou naději na postup, takže ji budou chtít přiživit. Tip: 1.