MFK Chrudim B Polička 3:3 (1:1). Branky: Kratochvíl, Kopp, Havránek. Sestava MFK B: Kudláček Řezníček, Valda, Beneš (46. Šibrava), Hrstka (60. Koreček), Langr, Zita (75. Hrstka), Anderle, Kopp, Havránek, Kratochvíl (55. Zeman).

Od úvodních minut byla rezerva aktivnější, rychlý přechod do útoku, slušná kombinace a tlak na míč, takže soupeř po většinu času volil přihrávku dozadu a nebo nakopnutý míč na vysokého útočníka Stejskala, se kterým domácí obránci sváděli souboje po celé utkání. Bohužel Kopp svůj samostatný nájezd neproměnil, Řezníček dobrou pozici zbrkle řešil přihrávkou a Kratochvíl nevyužil otevřeného prostoru ke střele. Paradoxně přišla individuální chyba při nakopnutém míči a soupeř se dostal poprvé k brance a také do vedení. Do poločasu srovnal skóre Kratochvíl křížnou střelou po bleskurychlé akci a o několik minut později, byl ještě sražen ve vápně, ale pokutový kop se nekonal.

Do druhé půle nastoupila rezerva se stejným nasazením a díky Koppovi po přihrávce Havránka strhla vedení na svou stranu. V tuto chvíli měli Chrudimští utkání rozhodnout, ale Koppa při dalším samostatném nájezdu vychytal golman Křemenák a Havránek nikým neatakován poslal míč po zpětné přihrávce Řezníčka nad branku. Nedáš dostaneš platilo i tentokrát a po druhé hrubé individuální chybě v obraně přišlo vyrovnání a vzápětí Polička přidala třetí branku z pokutového kopu. Rezerva se nevzdala a nejprve Zeman po akci, kterou si sám založil a po centru Korečka trefil hlavou břevno a další jeho střelu mířící na branku, zablokovala ruka hostujícího hráče na malém vápně. Až centr Řezníčka na hlavu Havránka znamenal zasloužené vyrovnání a je škoda, že domácí mladíci proti zkušenému soupeři nerozhodli utkání ve druhé půli za stavu 2:1, vítězství by si v této fázi hry určitě zasloužili.

MFK Chrudim C Skuteč 5:0 (2:0). Branky: 3 Havránek 3, Kratochvíl, Beneš (z pen.) Sestava vítězů: Šmahel (46. Opočenský), Hrstka, Zeman, Šibrava, Zita, Hlavatý, Holub, Beneš, Havránek, Kratochvíl, Opočenský (46. Kudláček, 80. Šmahel).

„Celtic" potvrdil roli favorita a po celé utkání udával tempo hry. Jak padaly góly: ve 13. minutě po centru Hlavatého Havránek 1:0, v 31. minutě z penalty Beneš za faul na Havránka 2:0, ve 48. minutě po centru Hlavatého Kratochvíl 3:0, v 66. minutě po kombinační akci ze strany Havránek 4:0 a v 70. minutě po samostatné akci Havránek 5:0.